Chcesz zostać zgorzeleckim policjantem? Przyjdź w środę na „dzień otwarty”

Komenda Powiatowa Policji w Zgorzelcu zaprasza w środę 5 kwietnia w godz. od 10:00 do 18:00 do swojej siedziby przy ul. Boh. II Armii Wojska Polskiego 12 G na „dzień otwarty”. Wszystkie osoby zainteresowane służbą w Policji będą mogły poznać całą procedurę kwalifikacyjną oraz poszczególne etapy rekrutacji. Zostając zgorzeleckim policjantem zgodnie z Uchwałą Nr 441/2022 Rady Miasta Zgorzelec uzyskujesz 15 punktów oraz pierwszeństwo przy wyborze osób ubiegających się o zawarcie umowy najmu lokalu mieszkalnego. Burmistrz Miasta i Gminy Bogatynia oferuje korzystne warunki przydziału lokali mieszkalnych dla funkcjonariuszy Komisariatu Policji w Bogatyni.

You are currently viewing Chcesz zostać zgorzeleckim policjantem? Przyjdź w środę na „dzień otwarty”

Wszystkie osoby zainteresowane służbą w Policji zapraszamy w środę 5 kwietnia w godz. od 10:00 do 18:00 do siedziby zgorzeleckiej komendy przy ul. Boh. II Armii Wojska Polskiego 12G na „dzień otwarty”.

Podczas spotkania zostanie omówiona cała procedura kwalifikacyjna z poszczególnymi jej etapami, a także dokumenty jakie należy złożyć, aby przystąpić do rekrutacji. Pracownicy Zespołu Kadr i Szkolenia wraz z funkcjonariuszami zgorzeleckiej komendy odpowiedzą na wszystkie pytania związane z doborem i specyfiką służby policjanta.

Zostając zgorzeleckim policjantem zgodnie z Uchwałą Nr 433/2022 Rady Miasta Zgorzelec uzyskujesz 15 punktów oraz pierwszeństwo przy wyborze osób ubiegających się o zawarcie umowy najmu lokalu mieszkalnego. Więcej szczegółów na temat mieszkań na stronie: www.zgorzelec.mdr.pl.

 

 

Dodatkowo Burmistrz Miasta i Gminy Bogatynia oferuje korzystne warunki przydziału lokali mieszkalnych dla funkcjonariuszy Komisariatu Policji w Bogatyni.

Przypominamy, że rekrutacja odbywa się w sposób ciągły. Dokument można składać w dowolnym terminie. Masz pytania przyjdź lub zadzwoń pod numer 47 87 322 14 lub 47 87 32 306.

Jeżeli jesteś zainteresowany próbnym testem sprawności fizycznej dla kandydatów do służby w Policji skontaktuj się pod numerem telefonu 47 87 322 14 w celu umówienia terminu.

Jednocześnie informujemy, że zajęcia sportowe przygotowujące kandydatów do testu sprawności fizycznej odbywają się również we Wrocławiu w Szkole Tenisa „AS” przy ul. Kozanowskiej 69 we wtorki w godzinach 11.30-13.00 i w piątki w godzinach 12.30-14.00.

Poglądowa siatka płac policjantów województwa dolnośląskiego

 

kom. Agnieszka Goguł
Oficer Prasowy Komendanta Powiatowego Policji w Zgorzelcu

Loading

Reklama
Reklama