160 działek handlowych metamfetaminy zabezpieczone przez policjantów z Bogatyni

W wyniku działań ukierunkowanych na zwalczanie przestępczości narkotykowej policjanci z Referatu Kryminalnego Komisariatu Policji w Bogatyni zatrzymali 33-latka podejrzewanego o posiadanie środków psychotropowych.

You are currently viewing 160 działek handlowych metamfetaminy zabezpieczone przez policjantów z Bogatyni

W wyniku pracy operacyjnej ukierunkowanej na zwalczanie przestępczości narkotykowej policjanci z Referatu Kryminalnego Komisariatu Policji w Bogatyni zatrzymali mężczyznę podejrzewanego o posiadanie środków psychotropowych. Funkcjonariusze w miejscu zamieszkania 33-letniego mieszkańca powiatu zgorzeleckiego zabezpieczyli worek foliowy z krystaliczną substancją oraz pieniądze.

Mężczyzna trafił do komisariatu, gdzie badanie zabezpieczonej substancji pokazało, że była to metamfetamina w ilości z której można przygotować 160 działek handlowych tego narkotyku.

 

 

33-latek na podstawie zebranego materiału dowodowego usłyszał zarzut do którego się przyznał. Dodatkowo na poczet przyszłych kar i grzywien policjanci zabezpieczyli od niego pieniądze.

Przypominamy, że za posiadanie środków odurzających, czy psychotropowych grozi do 3 lat pozbawienia wolności, a gdy jest ich znaczna ilość nawet do lat 10.

kom. Agnieszka Goguł
Oficer Prasowy Komendanta Powiatowego Policji w Zgorzelcu

Loading

Dodaj komentarz

Ten post ma jeden komentarz

  1. jolanta

    Żeby tak w Zgorzelcu wyłapać dilerów.
    Przez tych głupków cierpią i dzieci i rodzina.

Reklama
Reklama