Policjantki z wizytą u czwartoklasistów

Policjantki z Komendy Powiatowej Policji w Zgorzelcu spotkały się z uczniami klas czwartych Liceum Ogólnokształcącego w Zgorzelcu.

You are currently viewing Policjantki z wizytą u czwartoklasistów

Funkcjonariuszki zgorzeleckiej komendy odwiedziły uczniów klas czwartych z Liceum Ogólnokształcącego w Zgorzelcu. Podczas spotkania uczniowie dowiedzieli się, jakie wymogi musi spełnić kandydat, który chciałby wstąpić w szeregi formacji oraz jakie predyspozycje mogą się przydać w tym zawodzie. Zakres zadań realizowanych przez policjantów z rożnych pionów zgorzeleckiej komendy jest bardzo szeroki, tym samym umożliwia realizację wielu pasji i zapewne każdy znajdzie dla siebie odpowiednia miejsce.

 

 

Wszyscy zainteresowani przyjęciem do służby, mogli uzyskać informacje na temat całej procedury kwalifikacyjnej, kto może ubiegać się o przyjęcie do służby i gdzie należy złożyć odpowiednie dokumenty.

Wszystkie osoby zainteresowane służbą w Policji zapraszamy do kontaktu z Komendą Powiatową Policji w Zgorzelcu pod numerem telefonu 47 87 322 14 lub osobiście w siedzibie komendy przy ul. Boh. II Armii Wojska Polskiego 12G.

kom. Agnieszka Goguł
Oficer Prasowy Komendanta Powiatowego Policji w Zgorzelcu

Loading

Reklama
Reklama