Rozpoznajesz kogoś na zdjęciu? Zadzwoń

Zgorzelecka policja prowadzi postępowanie w sprawie kradzieży pieniędzy z pojazdu zaparkowanego na jednej ze stacji paliw w gminie Zgorzelec.

You are currently viewing Rozpoznajesz kogoś na zdjęciu? Zadzwoń

Podejrzewani o ten czyn są osoby widoczne na zdjęciu. Rozpoznajesz któregoś z nich? Zadzwoń pod nr 47 87 322 58 lub 47 87 322 00, bądź zgłoś się bezpośrednio do jednostki policji pod adresem ul. Boh. II Armii Wojska Polskiego 12 G. Za okazaną pomoc z góry dziękujemy.

 

 

 

Wszystkie osoby, które rozpoznają mężczyzn na zdjęciu lub mogą przyczynić się do ustalenia ich tożsamości proszone są o kontakt z Komendą Powiatową Policji w Zgorzelcu pod numer telefonu 47 87 322 58 lub 47 87 322 00, bądź osobiście w siedzibie komendy przy ul. Boh. II Armii Wojska Polskiego 12 G.

Za okazaną pomoc z góry dziękujemy.

Loading

Dodaj komentarz

Ten post ma jeden komentarz

  1. miku666-87

    nawet jak by stali prostu do kamery z pokazanymi dowodami osobistymi czy tam paszportami i nawet PEWNIE NIE WIDAĆ CYFEREK NA REJESTRACJI to i tak przy takiej rozdzielczości tej kamerki co ich nagrała to by i tak nikt ichnie poznał. LUDZIE SĄ JUŻ TV 8K KAMERY KAMERY 4K-8K A te buraki ze stacji benzynowej i tak stawiają kamerki VGA aby tylko było co kolwiek widać POWODZENIA W SZUKANIU

Reklama
Reklama