Siedem osób poszukiwanych zatrzymanych minionej doby

Niemal każdego dnia policjanci z powiatu zgorzeleckiego zatrzymują osoby ukrywające się przed wymiarem sprawiedliwości, czy organami ścigania. Minionej doby funkcjonariusze zatrzymali siedem takich osób. Jeden z nich poszukiwany był Europejskim Nakazem Aresztowania i został zatrzymany na terenie województwa wielkopolskiego. Najmłodsza z zatrzymanych poszukiwana była celem ustalenia miejsca pobytu. Kobieta oraz jeden z poszukiwanych, który uiścił niezapłaconą grzywnę, uniknęli więzienia.

You are currently viewing Siedem osób poszukiwanych zatrzymanych minionej doby

Minionej doby policjanci z powiatu zgorzeleckiego zatrzymali siedem osób poszukiwanych przez wymiar sprawiedliwości.

Pierwszy z poszukiwanych został zatrzymany przez funkcjonariuszy z Rewiru Dzielnicowych Posterunku Policji w Węglińcu. 35-latek ma do odbycia 1 rok i 2 miesiące więzienia.

Za kolejny z zatrzymanych wydany był list gończy. 50-latek został zatrzymany przez policjantów z Wydziału Prewencji zgorzeleckiej jednostki. W więzieniu spędzi 182 dni.

Natomiast dzielnicowi ze zgorzeleckiej komendy zatrzymali 30-latka, który ma do odbycia 1 rok więzienia.

Poszukiwana przez władze Niemiec 29-latka, została zatrzymana przez funkcjonariuszy z Samodzielnego Pododdziału Prewencji Policji w Legnicy. Kobieta po wykonaniu z nią czynności została zwolniona.

Zastępcza kara aresztu groziła 34-latkowi zatrzymanemu przez policjantów z Wydziału Ruchu Drogowego zgorzeleckiej jednostki. Mężczyzna za niezapłaconą grzywnę miał do odbycia 24 dni więzienia, po jej uiszczeniu został zwolniony.

1 rok i 8 miesięcy za kratami spędzi 37-latek zatrzymany przez policjantów z Komisariatu Policji w Bogatyni.

Ostatni z zatrzymanych minionej doby, trafił w ręce policjantów ze zgorzeleckiej grupy NYSA. 43-latek poszukiwany był Europejskim Nakazem Aresztowania wydanym przez władze Niemiec, a ukrywał się na terenie województwa wielkopolskiego.

 

 

Przypominamy o ogólnodostępnej internetowej bazie osób poszukiwanych: poszukiwani.policja.pl. W portalu można odnaleźć informacje o osobach poszukiwanych listami gończymi w tym również z naszego powiatu. W serwisach zamieszczane są dane tylko tych osób, co do których jest zgoda na publikację wydana przez sąd lub prokuraturę. Oprócz zdjęć, imion i nazwisk, rysopisów, płci, wieku, rodzaju przestępstw, za jakie dana osoba jest poszukiwana, w serwisie znajdują się także dane jednostek prowadzących poszukiwania. Baza ta jest cały czas sukcesywnie uzupełniana.

W przypadku posiadania informacji na temat miejsca przebywania osób poszukiwanych przez Komendę Powiatową Policji w Zgorzelcu i jednostek podległych prosimy o kontakt telefoniczny pod numerem 47 87 322 44 lub 47 87 322 00. Osobom przekazującym informacje gwarantujemy pełną anonimowość.

kom. Agnieszka Goguł
Oficer Prasowy Komendanta Powiatowego Policji w Zgorzelcu

Loading

Reklama
Reklama