Ad Bud Design i FB Solid Natronic nadal niepokonani, pierwsze punkty Eurodomu i Bezlitosnych Kopaczy oraz niespodziewana wpadka The Veterans. Zapraszamy na relację z siódmej kolejki XVI edycji Zgorzeleckiej Ligi Futsalu o Puchar Burmistrza Miasta Zgorzelec.

You are currently viewing Relacja z siódmej kolejki XVI edycji Zgorzeleckiej Ligi Futsalu o Puchar Burmistrza Miasta Zgorzelec

Mecz dwóch ostatnich zespołów w tabeli lepiej rozpoczęli Bezlitośni Kopacze, którzy objęli prowadzenie już w pierwszej minucie. Eurodom jednak szybko doprowadził do remisu, a następnie wyszedł na prowadzenie, które z kolei stracił po bramce Lichwiarskiego. Spotkanie było bardzo zacięte i wyrównane, a końcowy wynik 2:2 można uznać za sprawiedliwy. Remisem również zakończył się nieoczekiwanie drugi mecz kolejki. Faworyzowany zespół The Veterans stracił punkty z FC La Masia po remisie 3:3, tracąc bramkę na 30 sekund przed końcową syreną. Bardzo długo zanosiło się na remis również w starciu FC Amigos z GPO Bogatynia. Ostatecznie po zaciętej walce, w której drużyny raz po raz zmieniały się na prowadzeniu, zwyciężyli 4:3 zawodnicy FC Amigos. Znacznie mniej emocji było w spotkaniu lidera tabeli z Heavyweight. Zgodnie z przewidywaniami Ad Bud Design wysoko i pewnie wygrał 14:6. Emocje, choć tylko w pierwszej połowie, powróciły w meczu Unital – PKS Ogórki. Do przerwy kibice zgromadzeni na hali oglądali wyrównane spotkanie czego odzwierciedleniem był wynik 2:2. Po zmianie stron Unital włączył wyższy bieg i głównie dzięki bramkom Szydlarskiego (5) zwyciężył 9:4. Ostatni mecz miał być hitem kolejki, który jednak nieco rozczarował i okazał się być pojedynkiem do jednej bramki. FB Solid Natronic w tym starciu dość łatwo i wysoko pokonał FC Chłopaków Do Wzięcia 11:4 będąc zespołem znacznie bardziej doświadczonym.

Wyniki spotkań VII kolejki ZLF:

EURODOM – BEZLITOŚNI KOPACZE   2:2 (2:2)

Bramki: Tsymbryla (2) oraz Skibicki, Lichwiarski.

THE VETERANS – FC LA MASIA  3:3 (1:2)

Bramki: Chędogi (2), Antoniszyn oraz Wronkowski (2), Kret.

GPO BOGATYNIA – FC AMIGOS  3:4 (1:1)

Bramki: Omelański, Hartwig, Federewicz oraz Stróżyński, Fidoruk, Szakiel, Jurgowski.

HEAVYWEIGHT – AD BUD DESIGN  6:14  (3:7)

Bramki: Mazur (3), Zieniewicz, Szczepański, Iwanowski oraz Machowski (5), Szczęsny B. (3), Bystryk P. (3), Góral, Derkowski, Lipniacki.

UNITAL – PKS OGÓRKI   9:4 (2:2)

Bramki: Szydlarski (5), Woźny, Brzoza, Szynke, Proski (sam.) oraz Gawora (2), Masalski, Król M.

FC CHŁOPAKI DO WZIĘCIA – FB SOLID NATRONIC   4:11 (1:3)

Bramki: Skóra K., Nowak, Tokarski, Monik G. (sam.) oraz Hałdaś (5), Monik S. (2), Komarzyniec T., Słomiak, Fularz, Janicki.

PIĄTKA VII KOLEJKI  XVI  EDYCJI  ZLF

Gorzelański Mikołaj (FB Solid Natronic), Hałdś Kacper (FB Solid Natronic), Wronkowski Dawid (FC La Masia), Szydlarski Dominik (Unital), Tsymbryla Ivan (Eurodom).

CZOŁÓWKA STRZELCÓW  XVI  EDYCJI  ZLF

35- Szydlarski Dominik (Unital)

28- Bystryk Patryk (Ad Bud Design)

23- Sawicki Grzegorz (FB Solid Natronic)

17- Marszałek Michał (GPO Bogatynia)

Informacje dotyczące XVI edycji ZLF dostępne na www.zgorzelec.info  oraz na FB (Zgorzelecka Liga Futsalu), gdzie obejrzycie również galerię i bramki ze spotkań, zapraszamy.

Źródło: Zgorzelecka Liga Futsalu