Możliwe utrudnienia w ruchu drogowym

We wtorek, 20 lutego br. odbędzie się zgłoszony, legalny protest rolników, który może wpłynąć na przebieg ruchu drogowego.

You are currently viewing Możliwe utrudnienia w ruchu drogowym

We wtorek, 20 lutego br. odbędzie się zgłoszony, legalny protest rolników, który może wpłynąć na przebieg ruchu drogowego. Według zgłoszenia trasa przejazdu uczestników zgromadzenia ma przebiegać od parkingu po byłym hipermarkecie Real przy ul. Słowiańskiej, przez rondo Solidarności, do ronda 1 Pułku Chemicznego (droga wylotowa w kierunku Bogatyni ) i z powrotem.

 

 

Protest zaplanowano w godzinach od 10:00 do 17:00. Mieszkańcy naszego powiatu oraz podróżujący przez nasz region muszą zatem liczyć się z utrudnieniami i wybrać w razie potrzeby trasy alternatywne. Policjanci będą czuwać nad bezpieczeństwem wszystkich użytkowników dróg, a w razie potrzeby podejmować działania tak, aby upłynnić ruch. Apelujemy o zachowanie bezpieczeństwa i stosowanie się do poleceń funkcjonariuszy.

Źródło: kom. Agnieszka Goguł, Oficer Prasowy Komendanta Powiatowego Policji w Zgorzelcu

Loading

Ten post ma jeden komentarz

  1. miku666-87

    mam takie pytanie SKORO POLSKA robi to co unia karze to czego te buraki swoimi ciapkami i szambami nie pojadą jak inni rolnicy uni i tam nie będą protestować co ma polska do tego jak tylko wykonuje co unia rozkarze bo jak czegoś nie zrobimy to znowu polska będzie miała kary TROCHĘ POMYŚLUNKU i po co karać swoich jak my i władze nic nie zrobili było wam żle za PISA teraz macie owiele lepiej PRAWDA zabierać tyłki w trok na BRUKSELE zjebusy

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.

Reklama
Reklama