Ray Greene – koncert w Bogatyńskim Ośrodku Kultury!

We wtorek, 23 kwietnia odbył się mocno energetyczny koncert w Bogatyńskim Ośrodku Kultury! Na scenie wystąpił Ray Greene Band!

You are currently viewing Ray Greene – koncert w Bogatyńskim Ośrodku Kultury!

Ray Greene to znakomity amerykański wokalista i puzonista zespołu Tower of Power oraz legendy gitary Carlosa Santany. Tak naprawdę to dzięki naszemu rodzimemu mistrzowi gitary basowej, Szymonowi „El Tornado” Justyńskiemu udało się sprowadzić do Bogatyni gwiazdę takiego formatu. Szymon rozpoczął właśnie tourne po Europie z Ray Green Band i to właśnie Bogatynia, poza Warszawą i Szklarską Porębą stała się jednym z ich polskich muzycznych przystanków. Co to był za koncert! Muzycy dosłownie roznieśli salę widowiskową BOK! Funky jazz, R&B i soul zawładnęły zgromadzoną publicznością, która nie była w stanie usiedzieć w miejscu i wyruszyła przed scenę by być bliżej tej niesamowitej energii i oklaskiwać każde energetyczne solo!

 

 

Był to koncert, którego wszyscy długo nie zapomną! Ze swojej strony zrobimy wszystko żeby sprowadzać do Bogatyni więcej takich muzycznych perełek. Dziękujemy Ray Greene Band! Życzymy powodzenia na trasie koncertowej i czekamy na powtórkę w przyszłości!

Ray Greene wystąpił z zespołem w składzie:

Fransois Johnson – keys
Szymon Justyński – bass
Jonas Vogelsang – gitar
Alex Bernath – drums

Fot. BOK

Nagłośnienie i oświetlenie: Justsound – Nagłośnienie, Oświetlenie, Technika Estradowa

Organizator: Bogatyński Ośrodek Kultury

Loading

Reklama
Reklama