BOGATYNIA – Koncert Bożeny Mazowieckiej

W czwartek, 25 kwietnia odbył się trzynasty koncert z cyklu „Atena na Bis!”. Na „Atenowej” scenie zaprezentowała się Bożena Mazowiecka z zespołem.

You are currently viewing BOGATYNIA – Koncert Bożeny Mazowieckiej

Bożena Mazowiecka to bogatynianka, wieloletni pracownik i dyrektor Bogatyńskiego Ośrodka Kultury, obecnie dyrektor Biblioteki Publicznej w Bogatyni. Od dziecka związana z muzyką, najpierw w scholii kościelnej, a następnie zawodowo w zespołach „STREET” oraz „Mariaż”. W zeszłym roku postanowiła spełnić jedno ze swoich marzeń i zgłosiła się do programu rozrywkowego „The Voice Senior”. Marzenie się spełniło, udało się wystąpić w kilku odcinkach i zaprezentować swój głos całej Polsce. Cykl koncertów „Atena na Bis!” powstał by promować przede wszystkim naszych lokalnych artystów więc Bożenka idealnie wpasowała się w ramy naszego projektu.

 

 

Przez półtorej godziny zgromadzeni w kawiarni słuchacze brali udział w muzycznej podróży przez życie artystki. Mogliśmy usłyszeć polskie i zagraniczne ballady, trochę poezji, rocka i muzyki popularnej oraz kilka autorskich piosenek z czasów świetności zespołu „Mariaż”.
W koncercie czynny udział wzięli rodzina i przyjaciele Bożenki wspomagając całe wydarzenie zarówno instrumentalnie jak i wokalnie.
Burmistrz Wojciech Dobrołowicz na koniec podziękował artystce i zespołowi za piękny koncert. Był to bardzo miły wieczór pełen wspomnień i artystycznego sznytu.

Dziękujemy wszystkim za przybycie i zapraszamy na kolejny koncert z cyklu „Atena na Bis!” już 10 maja!

W koncercie wystąpili:

Bożena Mazowiecka – wokal,
Sara Dymarska – wokal,
Kinga Marciniak – wokal,
Grażyna Filipcow – wokal,
Stanisław Nowak – gitara, wokal,
Sylwester Piechurski – gitara,
Szymon Mazowiecki – klawisze,
Krystian Jankiewicz – poezja,
Angelika Felsztyńska – poezja,
Wioletta Milewska – poezja.
Fot. BOK.

Organizator: Bogatyński Ośrodek Kultury, UMiG Bogatynia.
Nagłośnienie: Justsound – Nagłośnienie, Oświetlenie, Technika Estradowa.
Oświetlenie: BOK.
Patronat Honorowy: Burmistrz Miasta i Gminy Bogatynia.

 

Źródło: Bogatynia.pl

Loading

Dodaj komentarz

Reklama
Reklama