Zmiany kadrowe w Komisariacie Policji w Pieńsku

Dzisiaj w Komisariacie Policji w Pieńsku odbyło się spotkanie związane z powierzeniem obowiązków służbowych na stanowisku Komendanta Komisariatu i jego Zastępcy. Funkcję komendanta komisariatu objął st. asp. Krzysztof Turkiewicz, funkcję zastępcy asp. Marcin Michalik. Rozkazy personalne wręczył Komendant Powiatowy Policji w Zgorzelcu podinsp. Jarosław Burdzy.

You are currently viewing Zmiany kadrowe w Komisariacie Policji w Pieńsku

W związku z przejściem na zaopatrzenie emerytalne kierownictwa Komisariatu Policji w Pieńsku Komendant Powiatowy Policji w Zgorzelcu, rozkazem personalnym powierzył z dniem 15 lutego 2024 roku czasowe pełnienie obowiązków na stanowisku komendanta komisariatu oraz jego zastępcy. Funkcja komendanta została powierzona starszemu aspirantowi Krzysztofowi Turkiewiczowi. Obecny komendant dotychczas pełnił służbę na stanowisku detektywa Wydziału Kryminalnego w Komendzie Powiatowej Policji w Złotoryi.

Funkcję zastępcy komisariatu, Komendant Powiatowy Policji w Zgorzelcu powierzył aspirantowi Marcinowi Michalikowi, który dotychczas pełnił stanowisko kierownika Ogniwa Patrolowo-Interwencyjnego Wydziału Prewencji zgorzeleckiej jednostki.

 

 

Szef zgorzeleckich policjantów podinspektor Jarosław Burdzy oraz jego zastępca podkomisarz Sebastian Kubiak życzyli nowemu kierownictwu komisariatu samych sukcesów na nowych stanowiskach służbowych.

kom. Agnieszka Goguł
Oficer Prasowy Komendanta Powiatowego Policji w Zgorzelcu

Loading

Reklama
Reklama