Sprawca włamań do paczkomatu w rękach policji

Do 10 lat pozbawienia wolności grozi 30-latkowi, który włamał się do skrytek jednego z paczkomatów w Zgorzelcu. Łupem przestępcy padł między innymi sprzęt elektroniczny, artykuły chemiczne oraz odzież. Na podstawie zgromadzonego materiału dowodowego sprawca usłyszał już zarzuty do których się przyznał. Mężczyzna od razu trafił do więzienia, ponieważ był poszukiwany przez wymiar sprawiedliwości celem odbycia 82 zastępczej kary więzienia.

You are currently viewing Sprawca włamań do paczkomatu w rękach policji

1 kwietnia dyżurny Komendy Powiatowej Policji w Zgorzelcu został powiadomiony o otwartych skrytkach w jednym z paczkomatów na terenie Zgorzelca. Na miejsce zostali skierowani funkcjonariusze z Wydziału Kryminalnego oraz Dochodzeniowo-Śledczego, którzy potwierdzili włamania i kradzież mienia.

W wyniku przeprowadzonych czynności procesowych i operacyjnych policjanci wytypowali i zatrzymali mężczyznę podejrzewanego o te czyny. 30-latek trafił do zgorzeleckiej komendy, gdzie usłyszał zarzuty za kradzieże z włamaniem do skrytek. Łupem przestępcy padł między innymi sprzęt elektroniczny, artykuły chemiczne oraz odzież. Podejrzany przyznał się do zarzucanych mu czynów.

 

 

Za popełnione przestępstwa może mu grozić do 10 lat pozbawienia wolności. Jednak na wyrok w tej sprawie będzie oczekiwał w więzieniu, gdyż był poszukiwany przez wymiar sprawiedliwości celem odbycia zastępczej kary więzienia.

Policjanci w tej sprawie prowadzą dalsze czynności mające na celu wyjaśnienie wszystkich okoliczności tego zdarzenia.

kom. Agnieszka Goguł
Oficer Prasowy Komendanta Powiatowego Policji w Zgorzelcu

Loading

Ten post ma 3 komentarzy

  1. Walerek psk

    Znalazł się mój iPhone?

  2. Pucio_Pucio

    Katolicki kraj, katolickie obyczaje.

  3. Żulbert

    Brawo dla Policji w Zgorzelcu, niestety policja w Lubaniu czy Bogatyni nie umie sobie poradzić z łapaniem przestepców

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.

Reklama
Reklama