Dwóch poszukiwanych zatrzymanych jednej doby

1,6 roku więzienia tyle do odbycia ma dwóch mieszkańców powiatu zgorzeleckiego zatrzymanych przez policjantów z Wydziału Kryminalnego zgorzeleckiej komendy.

You are currently viewing Dwóch poszukiwanych zatrzymanych jednej doby

Zatrzymywanie osób poszukiwanych jest jednym z zadań Policji. Do jednostek w całym kraju niemal codziennie wpływają kolejne nakazy doprowadzenia i listy gończe, na podstawie których policjanci wszczynają poszukiwania. Następnie funkcjonariusze prowadzą działania mające na celu ujawnienie miejsca pobytu tych osób i ich zatrzymania.

W miniony piątek policjanci z Wydziału Kryminalnego zgorzeleckiej komendy zatrzymali dwóch mieszkańców naszego powiatu poszukiwanych przez wymiar sprawiedliwości celem odbycia 1,6 roku więzienia. 30-latek szukany na podstawie zarządzenia, ma na swoim koncie przestępstwa przeciwko mieniu oraz znęcanie się nad osobą najbliższą.

 

 

Za drugim z zatrzymanych wydany był list gończy. Podczas podjętych czynności policjanci u 42-latka zabezpieczyli woreczki foliowe z krystaliczną substancją i suszem roślinnym. Jak się okazało była to marihuana i metamfetamina w ilości z której można przygotować ponad 55 działek handlowych tych narkotyków.

Obaj trafili już za kratki.

kom. Agnieszka Goguł
Oficer Prasowy Komendanta Powiatowego Policji w Zgorzelcu

Loading

Ten post ma jeden komentarz

  1. kamil ariel osama

    to lecznicze cbd i tak samo piko

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.

Reklama
Reklama