Wełniane ciepło – zabierz namiastkę jaka, wielbłąda, alpaki i innych zwierząt do domu!

Szczególnie zimą, wiele gatunków zwierząt utrzymuje ciepło dzięki grubej sierści, która daje ciepło, przytulność, miękkość i jest wodoodporna.

You are currently viewing Wełniane ciepło – zabierz namiastkę jaka, wielbłąda, alpaki i innych zwierząt do domu!

„Na zakończenie udanej wycieczki w Naszym Zoo, nasi goście mają teraz możliwość wyboru swoich ulubionych zimowych produktów z wełny w naszym sklepie”, wyjaśnia kierownik sklepu Roksana Simon.
Starannie wyselekcjonowane wełniane produkty wytwarzane są we współpracy ze zrównoważonymi firmami partnerskimi w Mongolii i Niemczech. Przy powstawaniu produktów, pod uwagę brane są: wysoka jakość oraz produkcja przyjazna dla środowiska.

Każdy rodzaj wełny ma swoje unikalne właściwości: wełna alpaki uważana jest za najcieplejszą wełnę na świecie, wełna jaka zapewnia doskonałą ochronę w ekstremalnych temperaturach, wełna wielbłądzia jest idealna dla wrażliwych alergików i ma działanie regulujące temperaturę, natomiast wełna owcza zachwyca działaniem antybakteryjnym i trwałością. Produkty z wełny to prezent dla siebie, rodziny lub przyjaciół oraz idealny towarzysz na chłodne dni i wycieczki na łono natury.

 

 

Kierownik sklepu Roksana Simon z dumą prezentuje te wysokiej jakości ekologiczne produkty. „Naturalne materiały nie tylko zapewniają doskonałą ochronę przed zimnem i wilgocią, ale także dodają naturalnego stylu”.
Odwiedź nas w Zoo Görlitz i przekonaj się o różnorodności i jakości naszych wełnianych produktów. Kupując je, zabierasz do domu namiastkę zoo oraz przyrody!

źródło: Naturschutz Tierpark Nasze Zoo Goerlitz Zgorzelec

Loading

Reklama
Reklama