Święta Wielkanocne w Zoo Görlitz-Zgorzelec

Szukanie Wielkanocnych Jaj, młode zwierzęta i inne atrakcje od 29. marca do 1. kwietnia 2024.

You are currently viewing Święta Wielkanocne w Zoo Görlitz-Zgorzelec

Wielkanoc w Zoo Görlitz to wyjątkowe święto pełne przygód ze zwierzętami i zabawy. „Święta Wielkiej Nocy są okazją do spędzania czasu z rodziną, dlatego jest nam niezmiernie miło, iż nasz Wielkanocny program, na który składają się: codzienne poszukiwanie Wielkanocnych Jaj (10:00 i 15:00), wyścig taczek z obornikiem dla każdego oraz bliski kontakt z młodymi zwierzętami, oferuje atrakcje dla całej rodziny.” mówi dr Sven Hammer, dyrektor Zoo Görlitz. „Dla żądnych wiedzy, przewidziano prezentacje zwierząt o godz. 11:30, 14:30 i 16:00, podczas których można będzie dowiedzieć się ciekawostek ze świata zwierzęcych mieszkańców zoo.”

Wielką popularnością podczas imprez w zoo, od lat, cieszy się Koło Fortuny na Rzecz Ochrony Gatunków, dzięki któremu ochrona gatunków to także świetna zabawa, dlatego w tych dniach nie może go zabraknąć!

 

 

Dodatkową atrakcją w te święta, od 29 marca do 1 kwietnia 2024 r. jest Wielkanocny Rajd po parku dla każdego. Rajd polega na znalezieniu i policzeniu różnych sylwetek pisanek, zajączków i piskląt, rozmieszczonych na terenie zoo. Osoby, które odnajdą wszystkie sylwetki i dokładnie je policzą mają szansę wygrać atrakcyjne nagrody!

„Załoga zoo życzy wszystkim Wspaniałych, Pogodnych Świąt Wielkiej Nocy! I do ZOObaczenia!”, kontynuuje dr Hammer.

Zoo zastrzega sobie prawo do zmiany programu z powodu złej pogody.
Program Wielkanocnego Festynu, szczegółowe informacje, a także bilety online na www.zoo-goerlit

Źródło: Naturschutz Tierpark Nasze Zoo Goerlitz Zgorzelec

Loading

Reklama
Reklama