Długi czerwcowy weekend w Zoo Görlitz

Wizyta w Zoo Görlitz to niezwykle atrakcyjna propozycja spędzenia długiego czerwcowego weekendu. W najbliższy czwartek, 8 czerwca 2023, czyli w Boże Ciało, Zoo będzie czynne od godziny 9:00 do 18:00.

You are currently viewing Długi czerwcowy weekend w Zoo Görlitz

Ogród zoologiczny w Görlitz to wspaniałe miejsce, które oferuje możliwość bliskiego kontaktu ze zwierzętami z różnych zakątków świata. Dodatkowo, dla dzieci przygotowano liczne place zabaw oraz gry i zabawy przyrodnicze. Na gości czeka też wiele tematycznych miejsc do odwiedzenia, takich jak Stodoła Odkrywców, Dolina Łużycka, Świat Królików, Mostek Przygód, Australijskie Odludzie, Ogród Mangust oraz wybieg lisów stepowych w Wiosce Tybetańskiej. Można także skosztować pysznych potraw z regionalnymi i ekologicznymi składnikami w barze „Korytkowo”.

 

 

Warto wspomnieć, że Zoo Görlitz jest trzyjęzyczne, co oznacza, że wszystkie gry, zabawy, tablice informacyjne i inne atrakcje dostępne są w językach polskim, niemieckim i angielskim. Zoo zapewnia więc kompleksową informację i rozrywkę dla wszystkich. Dodatkowo, fakt, że obsługa w kasie oraz w barze mówi w języku polskim, jest świetnym udogodnieniem dla polskojęzycznych gości.

Zachęcamy do wykorzystania długiego czerwcowego weekendu i spędzenia go w tym urokliwym miejscu. Zoo Görlitz jest otwarte 365 dni w roku, więc można odwiedzić je w dowolnym momencie.

Zatem, do ZOObaczenia!

Źródło: Naturschutz Tierpark Nasze Zoo Goerlitz Zgorzelec

Loading

Reklama
Reklama