Pandzia dziupla w Zoo Görlitz gwarancją udanych wakacji wśród zwierząt

Zoo Görlitz otwiera kalendarz rezerwacji na sezon urlopowy 2024.

You are currently viewing Pandzia dziupla w Zoo Görlitz gwarancją udanych wakacji wśród zwierząt

Pandzia dziupla w Zoo Görlitz, to miejsce idealne dla miłośników przyrody, którzy od zawsze chcieli spędzić wakacje w otoczeniu zwierząt. Wakacje w zoo to obietnica relaksu i wyjątkowych przeżyć związanych ze zwierzętami, które już teraz można rezerwować na przyszły rok, tutaj: www.tierpark-goerlitz.de/pl/Urlop-w-zoo.html

 

 

Goście przebywający w apartamencie mają możliwość, jeszcze przed otwarciem zoo, powiedzieć dzień dobry wciąż drzemiącym kangurom, biegającym po łące świstakom oraz przeżuwającym z apetytem alpakom. Zanim do zoo wejdą pozostali goście, można w porannej ciszy rozkoszować się spotkaniami na wyłączność z pandą czerwoną, wydrą pluskającą się w stawie Doliny Łużyckiej i innymi zwierzętami, które witają kolejny dzień. „Nasi goście mają także możliwość, aby wcielić się w rolę opiekuna zwierząt, pomagając w karmieniu zwierząt, a także zaglądając za kulisy zoo” – mówi dyrektor zoo, dr Sven Hammer. Oczywiście cena apartamentu zawiera codzienny wstęp do zoo, przez cały okres pobytu.” Zoo Goerlitz wraz z nowym terrarium dla świń, Osłolandią oraz Wioską Tybetańską i wieloma innymi atrakcjami jest gwarancją doskonałej przygody wakacyjnej.

Informacje dotyczące urlopu w zoo dostępne są na stronie www.tierpark-goerlitz.de/pl/Urlop-w-zoo.html . Do ZOObaczenia w „Pandziej dziupli|, miejscu, w którym spędzisz wspaniałe wakacje wśród zwierząt!

Źródło: Nasze Zoo Goerlitz Zgorzelec

Loading

Reklama
Reklama