10.09.2023 Zoo Görlitz-Zgorzelec znów będzie świętować

W niedzielę, 10 września, w godzinach od 9.00 do 18.00, odbędzie się festyn z programem pełny atrakcji! Regionalny handel i rękodzieło, liczne stanowiska rzemieślnicze i eksperymentalne, gry i zabawy dla dzieci, prezentacje zwierząt, ekscytujące fakty ze świata zoo, a także rozrywkowy program sceniczny z przerwami na prezentacje zwierząt, gwarantują udaną wycieczkę dla całej rodziny.

You are currently viewing 10.09.2023 Zoo Görlitz-Zgorzelec znów będzie świętować

„Tegoroczną atrakcją festynu będzie bogaty program sceniczny w godz. od 14:00 do 17:00 ze „zwierzęcą jogą” dla młodszych i starszych, występami młodzieżowej grupy teneczno-sportowej Grün-Gold e.V. oraz niezwykłymi prezentacjami pandy i wielbłąda” – zdradza pedagog w zoo i organizatorka festynu Franziska Leonhardt. Poza sceną podczas spaceru po zoo można będzie odwiedzić stoiska wielu regionalnych wystawców, stowarzyszeń, artystów.

Prezentacje zwierząt oraz stoisko informacyjne prezentujące wgląd w codzienne życie opiekunów zwierząt, zapraszają odwiedzających do zanurzenia się w świecie mieszkańców zoo. Szeroka gama potraw z prowadzonego przez zoo baru „Korytkowo” będzie kulinarnym dopełnieniem dnia.

Pełny program dostępny jest na stronie www.tierpark-goerlitz.de/Festyn.html

Loading

Reklama
Reklama