3 poszukiwanych zatrzymanych minionej doby

Wczoraj policjanci z powiatu zgorzeleckiego zatrzymali 3 osoby poszukiwane przez wymiar sprawiedliwości i organy ścigania. 47-latek poszukiwany był na podstawie listu gończego i w więzieniu spędzi pół roku. 37-latek ma do odbycia 15 dni wiezienia. Ostatni z zatrzymanych poszukiwany był celem ustalenia miejsca pobytu.

You are currently viewing 3 poszukiwanych zatrzymanych minionej doby

Policjanci każdego dnia podczas codziennej służby zatrzymują osoby ukrywające się przed wymiarem sprawiedliwości i organami ścigania.

Minionej doby funkcjonariusze z Wydziału Kryminalnego zgorzeleckiej komendy zatrzymali 47-latka, który za kradzież z włamaniem do samochodu ma do odbycia pół roku więzienia.

Kolejny z poszukiwanych wpadł w ręce policjantów z Ogniwa Patrolowo-Interwencyjnego. 37-latek karany był za przestępstwa przeciwko mieniu i za kratami spędzi 15 dni.

47-latek zatrzymany przez zgorzeleckich „kryminalnych” poszukiwany był przez organy ścigania celem ustalenia miejsca pobytu. Po zakończeniu czynności został zwolniony.

 

 

Przypominamy o ogólnodostępnej internetowej bazie osób poszukiwanych: poszukiwani.policja.pl. W portalu można odnaleźć informacje o osobach poszukiwanych listami gończymi w tym również z naszego powiatu. W serwisach zamieszczane są dane tylko tych osób, co do których jest zgoda na publikację wydana przez sąd lub prokuraturę. Oprócz zdjęć, imion i nazwisk, rysopisów, płci, wieku, rodzaju przestępstw, za jakie dana osoba jest poszukiwana, w serwisie znajdują się także dane jednostek prowadzących poszukiwania. Baza ta jest cały czas sukcesywnie uzupełniana.

W przypadku posiadania informacji na temat miejsca przebywania osób poszukiwanych przez Komendę Powiatową Policji w Zgorzelcu prosimy o kontakt telefoniczny z Wydziałem Kryminalnym pod nr tel. 47 87 322 44 lub z dyżurnym jednostki pod nr 47 87 322 00. Osobom przekazującym informacje na temat osób poszukiwanych gwarantujemy pełną anonimowość.

kom. Agnieszka Goguł
Oficer Prasowy Komendanta Powiatowego Policji w Zgorzelcu

Loading

Ten post ma jeden komentarz

  1. Grzesiu

    Za male kary, te Kary zachecaja,a nie odstrarzja od przstepstw.

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.

Reklama
Reklama