Poszukiwani zaginieni

W przypadku posiadania jakiejkolwiek informacji o zaginionych prosimy o kontakt z dyżurnym Komendy Powiatowej Policji w Zgorzelcu pod numerem tel. 47 87 322 00 lub pod numerem alarmowym 112.

You are currently viewing Poszukiwani zaginieni

Policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Zgorzelcu prowadzą poszukiwania Artura STANKIEWICZ lat 43 zamieszkałego w Bogatyni. Mężczyzna 15 lipca wyjechał z miejsca zamieszkania pojazdem marki Audi A6 i do chwili obecnej nie wrócił i nie nawiązał kontaktu z rodziną.

 

 

Rysopis: wiek z wyglądu 40-45 lat, krępej budowy ciała, włosy krótko ostrzyżone, brak zarostu, oczy koloru brązowego, uzębienie niepełne. Zaginiony w chwili zaginięcia ubrany był w koszulkę z krótkim rękawem w szarym kolorze, krótkie spodenki w szarym kolorze, buty sportowe w kolorze białym. Zaginiony posiada przy sobie czarną saszetkę materiałową z napisem „adidas”, telefon komórkowy marki Samsung Fold, dokumenty osobiste, klucze od mieszkania.

W dniu 16.07.2023 roku widziany był w miejscowości Goleniów.

W dalszym ciągu poszukujemy zaginionego Piotra CHROBAK lat 36 zamieszkałego w Zgorzelcu, który 19 czerwca wyszedł z domu i do dnia dzisiejszego nie wrócił i nie nawiązał kontaktu z rodziną.

kom. Agnieszka Goguł
Oficer Prasowy Komendanta Powiatowego Policji w Zgorzelcu

Loading

Reklama
Reklama