Zgorzeleccy seniorzy zapraszają do udziału w Forum

13 listopada br. w Miejskim Domu Kultury w Zgorzelcu odbędzie się Forum Zgorzeleckich Seniorów. Tematem przewodnim spotkania, które skierowane jest do przedstawicieli organizacji pozarządowych i instytucji oraz osób indywidualnych pracujących z seniorami i/lub na rzecz seniorów, będzie hasło „Miasto idealne dla seniorów i seniorek, czyli jakie?”

You are currently viewing Zgorzeleccy seniorzy zapraszają do udziału w Forum

Koncepcja Forum zakłada przeprowadzenie panelu dyskusyjnego w formule „open space”. Moderatorami spotkania będą Kazimierz Szepiela oraz zespół doradców z Fundacji Umbrella.

Dla każdej organizacji pracującej z seniorami i/lub na rzecz seniorów przewidziano 5 miejsc. Zapisy do dnia 7 listopada br. drogą e-mail interclub.femina@interia.pl  lub telefonicznie pod nr tel. +48 609 132 953. Organizatorzy zapraszają do licznego przybycia. Im szersze przedstawicielstwo, tym więcej ciekawych głosów w dyskusji i pomysłów, które w przyszłości mogą zostać realizowane.

 

 

Do udziału w Forum Zgorzeleckich Seniorów zapraszają Burmistrz Miasta Zgorzelec, Zgorzelecka Rada Seniorów oraz Stowarzyszenie Interclub Femina.

Zgorzeleckie Forum Seniorów
Miejski Dom Kultury w Zgorzelcu, 13 listopada – godz. 10:30
Zgłoszenia do 7 listopada br.

Zadanie dofinansowane jest w ramach projektu Busola na inicjatywy społeczne sfinansowanego ze środków Narodowy Instytut Wolności – Centrum Rozwoju Społeczeństwa Obywatelskiego w ramach Rządowego Programu Fundusz Inicjatyw Obywatelskich NOWEFIO na lata 2021-2030.

Źródło: Interclub Femina

Loading

Reklama
Reklama