ZAWIDÓW – Zakończyła się termomodernizacja zawidowskiego przedszkola

Dobiegła końca kompleksowa termomodernizacja Przedszkola Publicznego w Zawidowie, na którą gmina pozyskała środki unijne w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Dolnośląskiego na lata 2014-2020. Modernizację przeprowadziła firma Max Energy z Wrocławia.

You are currently viewing ZAWIDÓW – Zakończyła się termomodernizacja zawidowskiego przedszkola

W ramach inwestycji, która rozpoczęła się w lipcu ubiegłego roku, firma przeprowadziła kompleksową termomodernizację przedszkola wraz z wymianą źródła ciepła. Modernizacji podlegała cała stolarka okienna i drzwiowa, wymieniono oświetlenie wewnętrzne na Led i instalację odgromową. Ocieplono fundamenty, ściany oraz dach. Wykonano nowe źródło ciepła w postaci kaskady powietrznych pomp ciepła wraz z nowym zbiorkiem c.w.u.

 

 

Wykonano przebudowę wejścia do przedszkola i wymieniono tradycyjny daszek nad wejściem do kuchni na daszek szklany.

Zadanie pn. „Kompleksowa termomodernizacja budynków użyteczności publicznej w wybranych gminach województwa dolnośląskiego – termomodernizacja budynku Przedszkola Publicznego w Zawidowie” jest współfinansowane ze środków Unii Europejskiej w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Dolnośląskiego na lata 2014-2020 ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Oś priorytetowa 3; Gospodarka niskoemisyjna; Poddziałania 3.3.1 „Efektywność energetyczna w budynkach użyteczności publicznej i sektorze mieszkaniowym – konkursy horyzontalne” .

Źródło: zawidow.eu

Loading

Reklama
Reklama