ZAWIDÓW – Turniej oldbojów o Puchar Burmistrza Miasta Zawidów

Sobota w Zawidowie stała pod znakiem rywalizacji piłkarskiej zawodników 40+. Tradycyjnie oldboje zagrali o Puchar Burmistrza Miasta Zawidów.

You are currently viewing ZAWIDÓW – Turniej oldbojów o Puchar Burmistrza Miasta Zawidów

Włodarz miasta Pan Robert Łężny w towarzystwie organizatorów oraz Dyrektora biura Podokręgu Jelenia Góra DZPN we Wrocławiu Pana Kamila Wieliczko powitali wszystkich oraz życzyli pięknych goli i sportowej rywalizacji w duchu fair-play.

W rozgrywkach wzięło udział 5 zespołów; GKS Bełchatów, Rekreacja Zgorzelec, Miłoszów, BKS Bolesławiec oraz gospodarze Oldboje z Zawidowa. Na dwóch boiskach zagrano systemem „każdy z każdym” i trzeba przyznać że mecze były niezwykle zacięte. W ostatecznym rozrachunku doszło do małej niespodzianki ponieważ naszego turnieju po raz pierwszy w historii nie wygrali oldboje z Bolesławca! Trzeba przyznać że byli oni niepokonani aż przez 5 edycji turniejów trawiastych oraz halowych.

 

 

Pogromcami okazali się zawodnicy GKS-u Bełchatów którzy tego dnia byli bezapelacyjnie najlepsi, wygrywając wszystkie mecze! Na trzecim miejscu podium uplasowała się tego dnia mocna personalnie drużyna gospodarzy. Kolejne miejsca zajęli zawodnicy ze Zgorzelca i Miłoszowa. Po wyczerpujących rozgrywkach uczestnicy turnieju mogli zregenerować się przy bufecie przygotowanym przez En Burger. Dziękujemy za pyszny bigos i kiełbaskę z grilla oraz napoje chłodzące.

Ponadto organizatorzy pragną podziękować: Panu Maciejowi Twardowskiemu – Firma Twargum, Państwu Jaworskim z Firmy C3, Panu Patrykowi Aleksandrowiczowi, Zarządowi i gospodarzowi Stasiowi Wójcikowi z KS Piast Zawidów za przygotowanie szatni oraz obiektu. Sędziom KS Jelenia Góra, Panom Paweł Kozina i Alan Nadolny. Burmistrzowi Panu Robertowi Łężnemu za patronat oraz pomoc w organizacji turnieju, a wszystkim piłkarzom za przyjazd i dobrą zabawę.

Organizatorem turnieju było Stowarzyszenie Sportu i Rekreacji Zawidów oraz Ośrodek Kultury w Zawidowie.

Źródło: Ośrodek Kultury w Zawidowie

Loading

Reklama
Reklama