ZAWIDÓW – Ostatni tydzień wakacji

Jedni już mają gotowe wyprawki szkolne, inni kupują jeszcze zeszyty, plecaki i inne akcesoria szkolne. Uczniowie kończą wakacje, które w tym roku trwają trochę dłużej. W tym roku szkolnym 2023/2024 pierwszy dzwonek nie zabrzmi pierwszego, a czwartego września. Tego dnia uczniów Szkoły Podstawowej w Zawidowie powita nowy dyrektor szkoły oraz dwóch wicedyrektorów, którym powierzono stanowiska kierownicze.

You are currently viewing ZAWIDÓW – Ostatni tydzień wakacji

W tym roku 1 września wypada w piątek, dlatego zgodnie z rozporządzeniem ministra edukacji rok szkolny 2023/2024 rozpocznie się w poniedziałek 4 września. W Zawidowie uroczysta inauguracja roku szkolnego odbędzie się o godzinie 9.00 w sali gimnastycznej im. Marianny i Władysława Margasów.

260 uczniów powita nowy dyrektor szkoły – pani Joanna Łuczko, która poprowadzi placówkę przez najbliższe pięć lat. Dołączy do niej 2 wicedyrektorów: panie Joanna Pałasz i Joanna Naumczyk-Rakucka. Wszystkie panie mają dużo pomysłów i zapału oraz wspólna wizję funkcjonowania placówki oświatowej.

 

 

W tym roku szkolnym po raz pierwszy w progi szkolne zawita 31 pierwszoklasistów. Spotkanie organizacyjne rodziców uczniów klas I z wychowawcą odbędzie się w dniu 4 września po uroczystości otwarcia roku szkolnego.

Rok szkolny 2023/2024 zakończy się 21 czerwca 2024 roku.

Źródło: zawidow.eu

Loading

Reklama
Reklama