Zapowiedź VI kolejki ZLF

Dwa bezpośrednie starcia drużyn ze ścisłej czołówki oraz walka drużyn środka tabeli z autsajderami. Czy liderzy utrzymają zwycięską passę? Na VI kolejkę XVI edycji ZLF o Puchar Burmistrza Miasta Zgorzelec zapraszamy już w najbliższą niedzielę 14 stycznia do hali CSR w Zgorzelcu przy ulicy Maratońskiej od godziny 13.00.

You are currently viewing Zapowiedź VI kolejki ZLF

Pierwszy mecz to starcie bezpośrednich sąsiadów w tabeli, którzy uzbierali dotychczas po 6 punktów, czyli GPO Bogatynia zmierzy się z FC La Masią. O 13.45 czwarty w tabeli The Veterans, podbudowany ostatnim zwycięstwem, sprawdzi zawodzących jak dotąd zawodników Heavyweight. W trzecim spotkaniu kolejki zmierzą się drużyny numer dwa i trzy w tabeli, czyli FB Solid i FC Amigos. Równie ciekawie zapowiada się rywalizacja lidera Ad Bud Design z Unitalem, który z pewnością będzie chciał się zrehabilitować za ostatnią porażkę. Na ten mecz zapraszamy o godzinie 15.15. W kolejnym spotkaniu zamykający tabelę Bezlitośni Kopacze powalczą o swoje pierwsze punkty z PKS Ogórki, którzy poznali już smak zwycięstwa dwukrotnie w obecnych rozgrywkach. Na zakończenie VI kolejki, podrażniona minimalną porażką w ostatnim meczu, drużyna FC Chłopaki Do Wzięcia  zmierzy się z Eurodomem, który zajmuje przedostatnie miejsce w tabeli. Zapraszamy do kibicowania!!!

 

 

Zestaw par VI kolejki:

13.00-13.40      FC LA MASIA – GPO BOGATYNIA

13.45-14.25      THE VETERANS – HEAVYWEIGHT

14.30-15.10      FB SOLID NATRONIC – FC AMIGOS

15.15-15.55      UNITAL – AD BUD DESIGN

16.00-16.40      PKS OGÓRKI –BEZLITOŚNI KOPACZE

16.45-17.25     FC CHŁOPAKI DO WZIĘCIA – EURODOM

Informacje dotyczące XVI edycji ZLF dostępne na www.zgorzelec.info oraz na FB (Zgorzelecka Liga Futsalu), gdzie obejrzycie również galerię i bramki ze spotkań, zapraszamy.

Organizatorzy, firma DIDA SPORT (Bartek Ćwiok oraz Adam Łuszczyk), zapraszają bardzo serdecznie kibiców na trybuny, a zawodnikom życzymy powodzenia w sportowej rywalizacji.

Loading

Reklama
Reklama