Całodzienny Mobilny Punkt Informacyjny w Zgorzelcu

Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Jeleniej Górze zaprasza mieszkańców miasta do skorzystania z bezpłatnych konsultacji na temat wsparcia ze środków Funduszy Europejskich.

You are currently viewing Całodzienny Mobilny Punkt Informacyjny w Zgorzelcu

W ramach Mobilnego Punktu Informacyjnego pracownik Punktu Informacyjnego Funduszy Europejskich w Jeleniej Górze będzie pełnić dyżur w siedzibie Urzędu Miasta w Zgorzelcu.

Podczas całodziennego Mobilnego Punktu Informacyjnego, mającego formę indywidualnych konsultacji bezpośrednich, będzie można uzyskać informacje o możliwościach otrzymania dofinansowania z Funduszy Europejskich oraz o zasadach ubiegania się o dotacje. Konsultant przedstawi aktualne możliwości wsparcia – w tym również pożyczki i poręczenia finansowane ze środków UE przeznaczone na rozpoczęcie czy rozwój działalności gospodarczej.

Wskaże kierunki wsparcia w ramach nowej perspektywy finansowej 2021-2027 dla podmiotów gospodarczych, jednostek samorządu terytorialnego i ich jednostek organizacyjnych, organizacji pozarządowych, a także poinformuje do jakiej instytucji należy się zwrócić w przypadku ubiegania się o środki.

Z usług w ramach całodziennego Mobilnego Punktu Informacyjnego mogą skorzystać wszystkie podmioty oraz osoby zainteresowane tematyką wsparcia z Unii Europejskiej.

Konsultacje są bezpłatne. Na miejscu udostępnione zostaną bezpłatne materiały informacyjne.

Mieszkańców miasta Zgorzelec zapraszamy na konsultacje w ramach całodziennego Mobilnego Punktu Informacyjnego:

  • 21 lutego 2023 r.  w  godz. 9:00 – 14:00
  • Urząd Miasta Zgorzelec,
  • ul. Domańskiego 7, sala nr 201, II piętro

Serdecznie zapraszamy !

Aktualne informacje na temat organizowanych na terenie Dolnego Śląska Mobilnych Punktów Informacyjnych oraz konferencji, spotkań i szkoleń publikowane są na stronie Fundusze Europejskie na Dolnym Śląsku

Źródło : zgorzelec.eu

Loading

Reklama
Reklama