Zapowiedź V kolejki ZLF

Już pierwsza kolejka w Nowym Roku zapowiada się niezwykle ciekawie. Przed nami kilka „sąsiedzkich” pojedynków, a hitem niewątpliwie starcie Unitalu z FB Solid Natronic. Na V kolejkę XVI edycji ZLF o Puchar Burmistrza Miasta Zgorzelec zapraszamy już w najbliższą niedzielę 7 stycznia do hali CSR w Zgorzelcu przy ulicy Maratońskiej od godziny 13:00.

You are currently viewing Zapowiedź V kolejki ZLF

Piąta kolejka Zgorzeleckiej Ligi Futsalu, to w większości rywalizacja sąsiadów w tabeli. Wyjątkiem będzie mecz niepokonanych jeszcze zawodników z Ad Bud Design, którzy zmierzą się z Eurodomem wciąż szukającym swoich pierwszych punktów. Na to spotkanie zapraszamy od godziny 13:00. Po nim zobaczymy z pewnością zaciętą rywalizację drużyn, które dzieli zaledwie punkt w tabeli. Zwycięski w ostatnim meczu Fc Amigos zmierzy się z Fc La Masią, która przystąpi do rywalizacji podbudowana po dwóch wygranych z rzędu. Chrapkę na pierwsze punkty w meczu z GPO Bogatynia mają z pewnością zawodnicy Bezlitosnych Kopaczy, którzy tracą do rywala 3 oczka. Na jeden z dwóch najciekawiej zapowiadających się spotkań piątej kolejki zapraszamy na godzinę 15:15. Czwarty zespół w tabeli FC Chłopaki Do Wzięcia zmierzy się z szóstym The Veterans. Obydwie drużyny doznały po jednej porażce i chcąc zachować kontakt ze ścisłą czołówką nie mogą pozwolić sobie na kolejne potknięcie na tym etapie rozgrywek. O 16:00 PKS Ogórki zmierzy się z Heavyweight. Drużyny uzbierały dotychczas po 3 punkty, co z pewnością nie zadowala żadnej z nich.  Na zakończenie zobaczymy hit kolejki, w którym trzeci Unital zmierzy się z obrońca tytułu FB Solid Natronic. Czy lider obecnych rozgrywek straci swoje pierwsze punkty? Zapraszamy do kibicowania!!!

Zestaw par V kolejki:

13:00-13:40  AD BUD DESIGN – EURODOM
13:45-14:25  FC AMIGOS – FC LA MASIA
14:30-15:10  BEZLITOŚNI KOPACZE – GPO BOGATYNIA
15:15-15:55  THE VETERANS – FC CHŁOPAKI DO WZIĘCIA
16:00-16:40  PKS OGÓRKI – HEAVYWEIGHT
16:45-17:25  FB SOLID NATRONIC – UNITAL

 

 

Informacje dotyczące XVI edycji ZLF dostępne na www.zgorzelec.info oraz na FB (Zgorzelecka Liga Futsalu), gdzie obejrzycie również galerię i bramki ze spotkań, zapraszamy. Organizatorzy, firma DIDA SPORT (Bartek Ćwiok oraz Adam Łuszczyk), zapraszają bardzo serdecznie kibiców na trybuny, a zawodnikom życzymy powodzenia w sportowej rywalizacji.

Źródło: DIDA SPORT

Loading

Reklama
Reklama