Promowali zawód policjanta

Wczoraj (05.03.23) podczas imprezy biegowej, która odbyła się na Skwerze ks. Jerzego Popiełuszki przy Miejskim Domu Kultury zgorzeleccy policjanci mieli swoje stoisko.

You are currently viewing Promowali zawód policjanta

Zainteresowanym funkcjonariusze udzielali informacji na temat trwającego naboru do służby w Policji oraz wymogach jakie należy spełnić, aby przystąpić do rekrutacji. Wydarzenie było również doskonałą okazją, aby najmłodszym przypomnieć podstawowe zasad bezpieczeństwa i jak zachować się w sytuacji spotkania z agresywnym zwierzęciem. Na pamiątkę dzieci otrzymały elementy odblaskowe.

Policjanci z powiatu zgorzeleckiego prowadzą szereg działań promujących zawód policjanta. Podczas podejmowanych inicjatyw funkcjonariusze opowiadają o specyfice służby, realizowanych przez poszczególne komórki zadaniach oraz omawiają cały proces rekrutacji wskazując jakie dokumenty należy wypełnić, aby przystąpić do postępowania kwalifikacyjnego.

Wczoraj podczas imprezy biegowej, która odbyła się na Skwerze ks. Jerzego Popiełuszki przy Miejskim Domu Kultury zgorzeleccy policjanci mieli swoje stoisko. Zainteresowanym funkcjonariusze udzielali informacji na temat trwającego naboru do służby w Policji oraz wymogach jakie należy spełnić, aby przystąpić do rekrutacji. Wydarzenie było również doskonałą okazją, aby najmłodszym przypomnieć podstawowe zasad bezpieczeństwa i jak zachować się w sytuacji spotkania z agresywnym zwierzęciem. Na pamiątkę dzieci otrzymały elementy odblaskowe.

Wszystkie osoby zainteresowane służbą w Policji zapraszamy do kontaktu z Komendą Powiatową Policji w Zgorzelcu pod numerem telefonu 47 87 322 14 / 47 87 323 06 lub osobiście w siedzibie komendy przy ul. Boh. II Armii Wojska Polskiego 12G.

kom. Agnieszka Goguł
Oficer Prasowy Komendanta Powiatowego Policji w Zgorzelcu

Loading

Reklama
Reklama