Próbny test sprawności fizycznej

Jednym z etapów rekrutacji do służby w Policji jest test sprawności fizycznej. Nie wiesz czy sobie poradzisz? Przyjdź 31 maja o godzinie 18:00 do Zespołu Szkół Ponadpodstawowych w Zgorzelcu przy ul. Francuskiej 6 i spróbuj swoich sił. Policyjni instruktorzy ze zgorzeleckiej komendy zaprezentują poprawność pokonywania poszczególnych przeszkód oraz skorygują ewentualne błędy, tym którzy podejmą wyzwanie.

You are currently viewing Próbny test sprawności fizycznej

Test ten polega na pokonaniu toru przeszkód w określonym czasie. Wyniki zostają przeliczone w systemie punktowym. Instruktorzy ze zgorzeleckiej komendy organizują spotkanie podczas którego zademonstrują poprawność wykonywania ćwiczeń na torze oraz udzielą praktycznych porad i wskazówek. Przyjdź i sprawdź się. Aby zaliczyć test pozytywnie cały tor przeszkód należy pokonać w czasie nieprzekraczającym 1.41,0

 

 

Zajęcia dzięki uprzejmości Dyrektora szkoły odbędą się 31 maja o godzinie 18:00 w Zespole Szkół Ponadpodstawowych w Zgorzelcu przy ul. Francuskiej 6.

Wszystkich zainteresowanych serdecznie zapraszamy.

Przypominamy, że rekrutacja do służby w Policji odbywa się w sposób ciągły. Dokument można składać od poniedziałku do piątku w godzinach od 7:30 do 15:30 w siedzibie zgorzeleckiej komendy. Masz jakieś pytania zadzwoń pod numer 47 87 322 14 lub 47 87 323 06.

kom. Agnieszka Goguł
Oficer Prasowy Komendanta Powiatowego Policji w Zgorzelcu

Loading

Ten post ma 4 komentarzy

 1. Dyzio psk

  Nie dam rady przeskoczyć kozła a chciałbym wstąpić do policji

 2. Michałek

  Jak poprawić sprawność fizyczną starszego brata?

 3. Koziołek Lucas

  Zawsze bałem się skakać przez kozła, wolałem przynieść zwolnienie jak moje koleżanki z powodu niedyspozycji.

 4. Lükas bródźk

  Ja jeżdżę do iłowej. Mało się ruszam to pewnie obleje

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.

Reklama
Reklama