PIEŃSK – Niesamowita premiera w Euregiokom

W dniu 26 maja w sali widowiskowej Euroregionalnego Centrum Kultury w Pieńsku odbyła się premiera spektaklu teatralnego pt. „OGIEŃ W SERCU DŻUNGLI”.

You are currently viewing PIEŃSK – Niesamowita premiera w Euregiokom

Przy pełnej widowni w sali widowiskowej domu kultury w Pieńsku grupa teatralna – KOGO SZTUKA TUTAJ SZUKA?  wystawiła swój premierowy spektakl. Przedstawienie cieszyło się bardzo dużym uznaniem publiczności czego dowodem były długotrwałe brawa.

 

 

Burmistrz Jan Magda wraz z przewodniczącym Rady Miejskiej Łukaszem Brodziakiem podziękowali opiekunowi artystycznemu  grupy pani Oldze Kuzovkovej za profesjonalne przygotowanie spektaklu a młodym aktorom pogratulowali wspaniałego wykonania.

Świetne kostiumy, bardzo dobra ścieżka dźwiękowa oraz ogromne zaangażowanie aktorów i pani opiekun to tylko kilka z wielu zalet tego spektaklu. Każda chwila spędzona pod sceną była tego warta. To dobrze, źe w Pieńsku możemy obcować z sztuką w takim wydaniu – komentuje Łukasz Brodziak

Zapraszamy na fotorelację:

Fot. Mariusz Pozorski

Loading

Ten post ma 2 komentarzy

  1. Fiamp

    Czemu radny ciągle się pokazuje z burmistrzem?

  2. Wytykacz

    Teraz to burmistrz gratuluję, a wcześniejial to głęboko i jeszczeocni przeszkadzał w dociągnięciu tego do końca! Taka jest prawda. No a ten radny co nie bywał, teraz będzie wszędzie.

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.

Reklama
Reklama