PIEŃSK – Eksplozja barw

Holi – Święto Kolorów to festiwal o ogólnopolskim zasięgu z kolorowymi proszkami holi. Na największej kolorowej trasie znalazł się także Pieńsk.

You are currently viewing PIEŃSK – Eksplozja barw

Festiwal Kolorów Holi od lat cieszy się dużą popularnością wśród ludzi w każdym wieku. Na dzisiejsze święto wybrano Plac Wolności w Pieńsku.

 

 

Uczestnicy mogli wybierać spośród 9 dostępnych kolorów. – Proszki, które oferujemy pochodzą od największych dostawców na świecie. Są w pełni naturalne, ponieważ wyprodukowane z talku, mąki kukurydzianej i naturalnych barwników spożywczych. Wszystko jest w pełni zmywalne wodą – mówią organizatorzy.

Zapraszamy do galerii zdjęć:

 

 

Fot. Wojciech Cieńkowski

Loading

Ten post ma 6 komentarzy

 1. Pazer plac

  Holi to święto Boga krryszny. Pelen satanizm co w naszej gminie się dzieje. Dziwię się że kościół nie ma nic przeciwko. Cały plac zasyfiony. Nie szło oglądać seriali taki hałas. Jak tak można dać się robić w Balon.

 2. Mieszkaniec

  Pazer,to dopiero preludium tego co lokalni u władzy dla „zaistnienia „!jeszcze odwala.Z jednej strony czadzenie i kręcenie o braku kasy z drugiej wielotysięczne ulgi i zwolnienia dla WYBRANCOW czy CHOJNE rozdawnictwo dla ULUBIENCOW zlecam pod tz.stolem.!!!A dla tz.OGOLU,czyli mieszkańców,fajerwerki,bez względu na podtekst religijny.Oj,gnije NAM ta samorzadnosc w lokalnym wydaniu!

 3. maupka fiamp

  sami 500+ i wyborcy Pisu masakra.a plac po imprezie caly zasyfiony

 4. Zmentzony kisielu

  Dlaczego wspierane są takie lewackie imprezy z jakimiś kolorowymi proszkami lgbt?

 5. Jurek

  Świetna zabawa dla dzieci i dorosłych, a malkontenci, jak im nie pasuje niech siedzą w domu i delektują się TVPiS.

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.

Reklama
Reklama