Poszukiwany na podstawie listu w rękach policji

53-letni mieszkaniec powiatu zgorzeleckiego zatrzymany przez Funkcjonariuszy Rewiru Dzielnicowych ze Zgorzelca spędzi w więzieniu 1 rok i 3 miesiące.

You are currently viewing Poszukiwany na podstawie listu w rękach policji

Policjanci ze Zgorzelca zatrzymali mężczyznę poszukiwanego przez wymiar sprawiedliwości. Mieszkaniec powiatu zgorzeleckiego ma do odbycia karę 1 roku i 3 miesięcy pozbawienia wolności. 53-latek popełnił również przestępstwo z art. 244 KK, mianowicie złamał zakaz zbliżania się na odległość nie mniejszą niż 20m do osoby najbliższej.

 

 

Przy okazji przypominamy o ogólnodostępnej internetowej bazie osób poszukiwanych: poszukiwani.policja.pl. W portalu można odnaleźć informacje o osobach poszukiwanych listami gończymi w tym również z naszego powiatu. W serwisach zamieszczane są dane tylko tych osób, co do których jest zgoda na publikację wydana przez sąd lub prokuraturę. Oprócz zdjęć, imion i nazwisk, rysopisów, płci, wieku, rodzaju przestępstw, za jakie dana osoba jest poszukiwana, w serwisie znajdują się także dane jednostek prowadzących poszukiwania. Baza ta jest cały czas sukcesywnie uzupełniana.

W przypadku posiadania informacji na temat miejsca przebywania osób poszukiwanych przez Komendę Powiatową Policji w Zgorzelcu prosimy o kontakt telefoniczny z Wydziałem Kryminalnym pod nr tel. 47 87 322 44 lub z dyżurnym jednostki pod nr 47 87 322 00. Osobom przekazującym informacje na temat osób poszukiwanych gwarantujemy pełną anonimowość.

st. post. Amelia Owczarek
Policjant Wydziału Ruchu Drogowego Komendy Powiatowej Policji w Zgorzelcu

Loading

Dodaj komentarz

Reklama
Reklama