POMÓŻMY NATALI OBRONIĆ TYTUŁ !!!

Natalia Selwiak ( zawodniczka sekcji trójboju siłowego MGKS ”Hutnik” w Pieńsku ) to aktualna Mistrzyni Europy Juniorek do lat 18 w wyciskaniu leżąc ( Budapeszt 2022 ) przy okazji z rekordem Polski 102.5kg.

You are currently viewing POMÓŻMY NATALI OBRONIĆ TYTUŁ !!!

W tym roku na Mistrzostwach Polski w Knurowie potwierdziła wysoką dyspozycję poprawiając już własny rekord Polski do poziomu 120kg . Na podstawie tych wyników została zakwalifikowana do udziału w tegorocznym Championacie , który odbędzie się w dniach 1-6 sierpnia w Merignac ( Francja ).

Jak się pewnie domyślacie koszt takiego wyjazdu jest wysoki i poza zasięgiem naszego Klubu .
Staraniem Zarządu , trenera i zawodniczki udało się w ramach sponsoringu ( Pan ”Mirosław Hapłyk BGK Automatyka” oraz ”OdlewniGalas” Pan Piotr Galas ) pozyskać 80% potrzebnych środków finansowych . Pozostało do uzbierania 2000 złotych a my zwracamy się do Was z prośbą o pomoc w realizacji tego wyzwania dla Natalii , która ciężko pracuje nad formą sportową w swoich przygotowaniach do tych zawodów.

 

 

Z góry dziękujemy wszystkim, którzy w sposób organizacyjny i finansowany wspierają i wspierać będą Natalię w Jej międzynarodowej przygodzie w zmaganiach ze sztangą.
Jesteśmy otwarci również na wszelkie propozycje w charakterze sponsoringu sportowego. Zachęcamy do kontaktu z prezesem Klubu, a jednocześnie trenerem Natalii Selwiak , Hirkiem Dereń, tel. 798 647 529 lub email: hirolifter@gmail.com.

Osoby chętne do pomocy prosimy o wpłatę dowolnej kwoty na konto MGKS ”Hutnik” z dopiskiem ” Natalia Selwiak”
nr. konta : 53 8382 0001 0000 0228 2000 0020

Loading

Ten post ma jeden komentarz

  1. Wilczyński Ireneusz

    Trzymam kciuki pozdrowienia

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.

Reklama
Reklama