PIEŃSK – Bałagan w Biedronce zniechęca klientów

Jeszcze do niedawna Biedronka w Pieńsku cieszyła się dużym uznaniem wśród klientów, market był ulubionym sklepem. Obecnie coraz częściej słyszy się głosy niezadowolenia.

You are currently viewing PIEŃSK – Bałagan w Biedronce zniechęca klientów

Przed przebudową placówka była bardziej przyjazna, bogatsza w asortyment oferowanych towarów. Oprócz artykułów spożywczych były w ofercie również artykuły przemysłowe.

Niestety po rozbudowie marketu coś się popsuło, jest gorzej niż było. Wprawdzie poszerzono alejki ale co z tego skoro zastawione są paletami z nierozpakowanym towarem, które nie dość, że utrudniają dostęp do regałów, to często całkowicie blokują przejście.

Na dodatek w Biedronce w Pieńsku z oferty handlowej zniknęły artykuły przemysłowe, a szkoda. Gdy zapytałem jedną z pracownic sklepu – dlaczego jest taki bałagan? W odpowiedzi bezradnie rozłożyła ręce.

 

 

Biedronka to jakaś porażka. Idę do niej gdy już muszę – to nie powinno być otwarte! – Klienci narzekają ale i tak wciąż robią tu zakupy, bo jest tanio.

Bałagan w sklepach to skutki przeciążenia pracowników Biedronki. Niedawno Wiadomości Handlowe poinformowały, że domagają się oni zwiększenia obsady oraz podwyżek wynagrodzeń. Szefowie Biedronki problemu jednak nie dostrzegają i przekonują, że zatrudnienie stale rośnie, nie brakuje też pieniędzy na premie dla najlepszych pracowników.

Fot. Mariusz Pozorski

Loading

Dodaj komentarz

Reklama
Reklama