Interwencja DIOZ w Lasowie

Docierają do miejsc, w których diabeł mówi dobranoc. Nie są obojętni na krzywdę i cierpienie zwierząt, nie są w stanie odmówić im pomocy – Dolnośląski Inspektorat Ochrony Zwierząt z interwencją w Lasowie.

You are currently viewing Interwencja DIOZ w Lasowie
Każda interwencja to wielka niewiadoma – co zastaniemy na miejscu, jaka będzie reakcja właścicieli, czy uda nam się przynieść ratunek potrzebującym istotom.

 

Docierając tutaj nie spodziewaliśmy się zastać tak skrajnie patologicznego obrazu życia i utrzymywania niewinnych psów i kotów. Spojrzenie na pierwszego psa utwierdziło nas w przekonaniu, że jest źle.

 

 

Prawdziwa katastrofa wyłoniła się dopiero po ponad godzinie rozmów i negocjacji z właścicielkami, jak skutecznie pomóc im zwierzętom.
Gdy już mieliśmy odjeżdżać z interwencji, z obór zaczął wyłaniać się dźwięk szczekania. Szybkie spojrzenie na siebie i pytanie – a tam co panie trzymają. Kobiety spojrzały na siebie i zamilkły… Nam również odjęło mowę…

Takich interwencji się nie zapomina.

Odebraliśmy z tego miejsca ponad 30 zwierząt, ale samo wyrwanie ich ze szponów sadystek to nie wszystko. Wyleczyć, wykarmić i postawić na cztery łapy – to prawdziwe wyzwanie, które będzie trwało nie dni, a tygodnie. Stąd nasza nieustająca prośba o wsparcie tych zwierząt – tych wychudzonych, z wypływającymi gałkami ocznymi, tych niepotrafiących chodzić, z krzywimy łapkami, z robactwem biegającym po sierści, czy ropą wypływającą z różnych części ciała.

💌 Link do zbiórki – https://pomagam.pl/m7nhym
💌 BLIK na pomoc 690 104 520
💌 PayPal dioz@dioz.pl
💌🐾 Dolnośląski Inspektorat Ochrony Zwierząt
mBank S.A.
BIC PL49 1140 2004 0000 3802 7654 3761
Zostały niewiele czasu, by przekazać na rzecz DIOZ 1,5% podatku – KRS 0000645982 🐾 Pamiętaj o zwierzętach rozliczając swój PIT!
Źródło: DIOZ Dolnośląski Inspektorat Ochrony Zwierząt

Loading

Dodaj komentarz

Reklama
Reklama