Michalina Stawiarska z SP w Działoszynie najlepsza!

W poniedziałek 20 marca 2023 r. w Szkole Podstawowej nr 10 w Jeleniej Górze odbył się półfinał Subregionu Jeleniogórskiego w ramach XVIII Dolnośląskiego Konkursu Bezpieczeństwa dla Dzieci i Młodzieży „Uczę się bezpiecznie żyć” 2023.

You are currently viewing Michalina Stawiarska z SP w Działoszynie najlepsza!

Szkołę w Działoszynie reprezentowały dzieci z oddziału przedszkolnego, uczniowie klasy III oraz VII. Uczennica klasy VII Michalina Stawiarska zajęła pierwsze miejsce w kategorii klas 7-8 i tym samym zakwalifikowała się do finału wojewódzkiego konkursu, który odbędzie się we Wrocławiu.

Michalinę przygotowała p. Agnieszka Olech, nauczyciel SP w Działoszynie.
W przypadku tego konkursu tematyka bezpiecznych zachowań jest rozumiana bardzo wszechstronnie. Począwszy od higieny, zdrowego odżywiania, bezpieczeństwa ekologicznego i ochrony przyrody, bezpieczeństwa w ruchu drogowym i kolejowym, do bezpiecznego spędzania czasu wolnego w górach, nad morzem i jeziorem.

 

 

Tematyka konkursu jest w tym zakresie bardzo obszerna. Zadania związane z udzielaniem pierwszej pomocy w różnych sytuacjach są na bardzo wysokim poziomie. Konkurs jest praktycznym sprawdzianem wiedzy i umiejętności a problemy rozwiązywane są na specjalnych stacjach konkursowych.

Honorowy patronat nad konkursem objęła Małżonka Prezydenta RP Agata Kornhauser-Duda.
Szkoła Podstawowa im. św. Jadwigi Śląskiej w Działoszynie.

Szkoła Podstawowa im. św. Jadwigi Śląskiej w Działoszynie

Loading

Ten post ma jeden komentarz

  1. Anonim

    Gratulacje i dalszych sukcesów w nauce, życiu.

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.

Reklama
Reklama