Wrocławski Teatr Komedia w sali widowiskowej Bogatyńskiego Ośrodka Kultury

W środę, 22 marca o godzinie 18.00 w sali widowiskowej Bogatyńskiego Ośrodka Kultury odbył się spektakl Wrocławskiego Teatru Komedia pt. „Rubinowe gody”.

You are currently viewing Wrocławski Teatr Komedia w sali widowiskowej Bogatyńskiego Ośrodka Kultury

Spektakl komediowy Krzysztofa Kędziory to opowieść o małżeństwie, miłości i zmieniającym się świecie. Grażyna i Marian obchodzą „Rubinowe gody”, czyli czterdziestą rocznicę małżeństwa. Córka w prezencie funduje im weekend w luksusowym hotelu… no właśnie, a oni w tych luksusach nie są w stanie zorientować się jak włączyć światło czy otworzyć drzwi. Dodatkowo nie wiedzą, że w swoim luksusowym apartamencie nie są sami… i, że wyniknie z tego niezła kabała… i to „polityczna”. Na szczęście i nieszczęście w pogotowiu jest boy hotelowy Danny, który jak się później okazuje… nie pracuje w hotelu „Aquarius”.

 

 

Sala widowiskowa Bogatyńskiego Ośrodka Kultury pękała w szwach. Dziękujemy za tak wspaniałą frekwencję! Ponadto wydarzył się wspaniały zbieg okoliczności, ponieważ oglądający spektakl Państwo Borowscy za kilka dni będą obchodzić swoje „Rubinowe gody”. Dyrektor BOK Marcin Woroniecki zaprosił ich na scenę, gdzie z rąk Pawła Okońskiego otrzymali bukiet kwiatów i życzenia, a od zgromadzonych widzów salwę oklasków. Jeszcze raz dziękujemy wszystkim miłośnikom teatru za obecność i zapraszamy na kolejne widoczne już na horyzoncie wydarzenia kulturalne do Bogatyńskiego Ośrodka Kultury.

Wystąpili: Małgorzata Szeptycka, Paweł Okoński, Radosław Kasiukiewicz, Rafał Kwietniewski. Reżyseria: Wojciech Dąbrowski.

Wrocławski Teatr Komedia
Organizator: Bogatyński Ośrodek Kultury.
Fot. BOK

Loading

Reklama
Reklama