Miał bardzo dużo na sumieniu

Posiadał sądowe zakazy prowadzenia pojazdów oraz cofnięte decyzją starosty uprawnienia, był poszukiwany celem odbycia pół roku więzienia. Przeprowadzone badania wykazały, że mężczyzna jest nietrzeźwy i pod wpływem narkotyków.

You are currently viewing Miał bardzo dużo na sumieniu

Policjanci ze zgorzeleckiej grupy SPEED z Wydziału Ruchu Drogowego podczas służby na terenie gminy Sulików zatrzymali do kontroli drogowej kierującego pojazdem marki Audi, który poruszał się z przyczepką. Podczas podjętych czynności okazało się, że 33-letni mieszkaniec powiatu lubańskiego jest nietrzeźwy. Dodatkowo policjanci z uwagi na zachowanie się mężczyzny zbadali go na zawartość narkotyków. Tester wykazał, że jest pod wpływem metamfetaminy. Ale na tym nie koniec przewinień kierującego, jak się okazało po sprawdzeniu w dostępnych bazach danych miał on sądowy zakaz kierowania pojazdami oraz cofnięte decyzją starosty uprawnienia. Okazał się również osobą poszukiwaną przez wymiar sprawiedliwości celem odbycia pół roku więzienia.

Zanim 33-latek trafił do aresztu został ukarany za stan techniczny pojazdów, które trafiły na parking.

Teraz na wyrok za popełnione przestępstwa będzie oczekiwał za kratami. Może mu grozić do 5 lat pozbawienia wolności oraz nawet dożywotni zakaz prowadzenia pojazdów.

kom. Agnieszka Goguł
Oficer Prasowy Komendanta Powiatowego Policji w Zgorzelcu

Loading

Dodaj komentarz

Reklama
Reklama