Karta kredytowa pozabankowa – dlaczego warto?

Dziś wiele osób regularnie korzysta z pożyczek i kredytów. Alternatywą dla nich może być karta kredytowa, czyli dostępny dla użytkownika limit pieniędzy do wydania.

You are currently viewing Karta kredytowa pozabankowa – dlaczego warto?

Po spłaceniu karty znów możemy korzystać ze środków w wysokości przyznanego limitu. Dziś przedstawimy bliżej karty kredytowe pozabankowe. Czy i dlaczego warto wybrać właśnie tę opcję?

Karta kredytowa pozabankowa – co to jest?

Czym są karty kredytowe pozabankowe? Taka usługa jest połączeniem tradycyjnej karty kredytowej z pożyczką przez Internet. Wnioskujemy o wydanie karty bez wychodzenia z domu i ustawiamy interesujący nas limit. Będzie dostępny dla klienta w każdym momencie. Z przyznanego limitu środków korzystamy za pomocą fizycznej karty. Możemy nią płacić w sklepach, robić zakupy w Internecie, czy wypłacić środki z bankomatów.

Jak sama nazwa wskazuje, karty kredytowe pozabankowe nie są wydawane przez banki, a przez firmy pożyczkowe. Dziś na rynku kilka firm ma je w swojej ofercie.

Pozabankowa karta kredytowa także dla zadłużonych

Korzystanie z karty kredytowej pozabankowej jest równie wygodne, co płacenie kartą debetową. Nie musimy wielokrotnie wnioskować o pożyczkę lub kredyt. Środki są zawsze dostępne w liczbie równej przyznanemu limitowi. Jeśli wykorzystasz wszystkie pieniądze, spłać kartę w terminie, a limit znów będzie dla Ciebie dostępny.

Warto wiedzieć, że w przeciwieństwie do kart kredytowych z banku, pozabankowe karty kredytowe są przeznaczone także dla osób zadłużonych. Nie jest też wymagana idealna zdolność kredytowa.

Karta kredytowa pozabankowa bez BIK – to możliwe!

Wiemy już, że karta kredytowa pozabankowa może być dostępna także dla osób zadłużonych. W zestawieniu ofert na stronie https://super-pozyczka.pl/pozabankowe-karty-kredytowe/ znajdziemy jednak również oferty kart pozabankowych bez BIK. Oznacza to, że nawet osoby z nieco słabszą historią kredytową (lub bez historii) mogą wnioskować o ten produkt.

To świetna wiadomość nie tylko dla osób, które w przeszłóści miały problem z terminową spłatą rat, czy rachunków. Tym rozwiązaniem powinni się zainteresować także ludzie młodzi, którzy nie zdążyli jeszcze stworzyć historii kredytowej. Korzystanie z pozabankowej karty kredytowej może być dla nich wygodnym sposobem na stopniowe budowanie historii w BIK. Warto natomiast pamiętać o terminowej spłacie karty. Zaległości i opóźnienia mogą bowiem spowodować skutek odwrotny do oczekiwanego.

Dlaczego warto zdecydować się na pozabankową kartę kredytową?

Do największych zalet pozabankowych kart kredytowych należą:

  • wygodne wnioskowanie o kartę online
  • dostęp do środków w każdej chwili
  • możliwość płatności kartą w sklepach i Internecie, przelewy i wypłaty z bankomatów
  • wygodna spłata nawet w ciągu kilku lat
  • pierwsze środki dostaniesz bez dodatkowych odsetek (w zależności od aktualnej promocji)
  • dostępne również dla osób zadłużonych
  • proste formalności, małe wymagania stawiane pożyczkobiorcom

Karta kredytowa pozabankowa, gdzie ją znajdę?

W celu wyszukania najlepszych dziś ofert na kartę kredytową pozabankową, warto przejść do serwisu o tematyce finansowej. W serwisie https://super-pozyczka.pl/pozabankowe-karty-kredytowe/ znajdziemy ranking takich ofert. Po otworzeniu zestawienia od razu zobaczymy propozycje takich firm, jak NetCredit, Axl, czy ByCard. Przy każdej z wyświetlonych opcji mamy od razu informacje o dostępnej kwocie limitu i terminie na spłatę. Cennymi informacjami są czas niezbędny do wypłaty środków a także dostępność pewnej sumy bez dodatkowych odsetek przez pierwszy okres.

Jeśli zainteresuje Cię propozycja jednej z firm, poświęć trochę czasu na przeczytanie opinii na temat firmy pożyczkowej. Dowiesz się z nich tego, jak przebiega kontakt z firmą i co dotychczasowi klienci myślą o karcie kredytowej pozabankowej danego typu. Przechodząc na stronę z recenzją instytucji pożyczkowej możesz też poznać wszelkie szczegóły oferty.

Porównując propozycje kart kredytowych pozabankowych, przekonasz się która z nich najlepiej spełni Twoje oczekiwania.

Loading

Reklama
Reklama