Dokonali kradzieży z włamaniem do mieszkania

Policjanci z Referatu Kryminalnego Komisariatu Policji w Bogatyni w wyniku pracy operacyjnej ustalili i zatrzymali 19-latkę oraz 26-latka podejrzewanych o włamanie do jednego z mieszkań na terenie Bogatyni.

You are currently viewing Dokonali kradzieży z włamaniem do mieszkania

Sprawcy weszli do środka przez okno i dokonali kradzieży laptopa o wartości prawie 4 tysięcy złotych.

W wyniku podjętych czynności funkcjonariusze odzyskali skradziony komputer, który po zakończeniu czynności procesowych zostanie zwrócony właścicielowi.

Zatrzymani za popełnione przestępstwo usłyszeli już zarzuty do których się przyznali.

Teraz grozi im do 10 lat pozbawienia wolności.

kom. Agnieszka Goguł
Oficer Prasowy Komendanta Powiatowego Policji w Zgorzelcu

Loading

Ten post ma jeden komentarz

  1. znaj swoje prawa

    osoby niestety nieobeznane z obowiązującymi doktrynami prawa a także orzecznictwem SN poddają się bezcelowym kontrolom jak owce na rzeź. W obecnym prawodawstwie nie ma czegoś takiego jak bezprawna rutynowa kontrola drogowa lub osobista na mieście! Musi zaistnieć konkretny powód polegający na popełnieniu wykroczenia bądź przestępstwa. Prawidłowo jadący pojazd zgodnie z orzecznictwem Sądu Najwyższego oraz Rzecznika Praw Obywatelskich nie ma prawa być zatrzymany. Każdy kierowca takiego pojazdu może odmówić legitymowania nie ponosząc żadnych sankcji prawnych/ vide -Wyrok Sądu Najwyższego a także art.51 ust. 1 i 2 Konstytucji RP ! A ściemy o artykule 15, że kontrolują na podstawie tego artykułu to istna bzdura- on jest nawiązaniem do artykułu 14 który wyraźnie precyzuje kiedy można poddać osobę legitymowaniu a więc podejrzanego o przestępstwo bądź wykroczenie, więc nie można bezprawnie zatrzymać prawidłowo jadący pojazd lub idącego człowieka. Wtedy właśnie ów funkcjonariusz popełnia przestępstwo z art. 231 kk. Należy o tym uświadamiać ludzi! Przestańcie ludzi wprowadzać w błąd i robić 2 Białoruś. Czasy milicji i jej komunistyczny zamordyzm dawno minęły.

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.

Reklama
Reklama