Co możemy znaleźć w pakietach Orange Love?

Chcesz płacić jeden rachunek za kilka usług telekomunikacyjnych? Szukasz sposobu na zaoszczędzenie czasu i pieniędzy? Poznaj pakiety Orange Love.

You are currently viewing Co możemy znaleźć w pakietach Orange Love?

Orange Love – internet, abonament komórkowy, TV i telefon internetowy w jednym pakiecie

Pakiety Orange Love to idealne rozwiązanie zarówno dla singli, jak i rodzin. W dobie cyfryzacji oraz zwiększającej się liczby urządzeń elektronicznych w domach coraz lepszych usług telekomunikacyjnych. W Orange w jednym pakiecie możesz mieć:

  • internet domowy (np. niezawodny światłowód, jeśli mieszkasz w jego zasięgu),
  • abonament komórkowy (nawet 100 GB, dostęp do 5 wybranych pakietach, rozmowy, SMS-y i MMS-y bez limitu),
  • telefon internetowy (nielimitowane rozmowy krajowe oraz do UE, USA i Kanady),
  • telewizję (nawet blisko 200 kanałów).

Pakiety Orange Love obejmują kilka usług, ale płaci się tylko 1 rachunek. Co ważne – za wszystkie usługi w pakiecie zapłacisz mnij niż za każdą z nich osobno. Kontaktujesz się jedynie z 1 usługodawcą, np. przez internet lub telefonicznie, więc zyskujesz na czasie. Wybrany pakiet Orange Love zamówisz szybko i sprawnie online, a za takie zamówienie otrzymasz pierwsze 2 miesiące abonamentu za 0 zł.

Poznaj ofertę Orange Love: https://www.orange.pl/pakiety/love

Pakiet Orange Love – wybierz wariant dla siebie

Każdy ma inne potrzeby, dlatego w Orange Love pakiety są 4 i mają różny zakres. Dla najmniej wymagających polecany jest pakiet Mini, który obejmuje Orange Światłowód od 300 Mb/s do 1 Gb/s oraz abonament komórkowy z internetem 20 GB, rozmowami, SMS-ami i MMS-ami bez limitu.

Dla bardziej wymagających użytkowników polecany jest Orange Love pakiet Standard, Extra lub Premium.

W ich skład wchodzą 4 wymienione wcześniej usługi. Pakiety różnią się między sobą liczbą GB w abonamencie komórkowym oraz liczbą kałów TV.

W każdym z nich masz dostęp m.in. do:

  • szybkiej sieci 5G (jeśli znajdujesz się w jej zasięgu i masz odpowiedni smartfon – telefony 5G możesz dokupić do pakietu Orange Love w atrakcyjnych cenach),
  • Multinagrywarki – swoje ulubione programy możesz nagrać, aby obejrzeć później. To też świetne rozwiązanie, kiedy spóźnisz się na np. na początek filmu – możesz go odtworzyć od początku;
  • Orange VOD – to wypożyczalnia dobrych filmów i bajek, często pojawiają się tu produkcje, które niedawno mogliśmy oglądać w kinach.

Do pakietu, poza telefonem, możesz dokupić inny sprzęt, np. konsolę – idealną do światłowodu, czy nowoczesny telewizor ze świetną jakością obrazu.

Loading

Reklama
Reklama