BOGATYNIA – Omar Perry & K-JAH SOUND

Burmistrz Miasta i Gminy Bogatynia oraz Bogatyński Ośrodek Kultury zapraszają na szósty koncert z cyklu „Atena na Bis”. Wystąpią Omar Perry & K-JAH SOUND.

You are currently viewing BOGATYNIA – Omar Perry & K-JAH SOUND

18 sierpnia 2023
godz. 19.00
kawiarnia „Atena”

Bilety w cenie 30 zł do nabycia w kasach BOK.

K-Jah Sound – to pochodzący z Bogatyni Krystian „K-Jah” Walczak, producent, dj, muzyk oraz realizator dźwięku. Od najmłodszych lat inspirowała go szeroko pojęta muzyka Reggae/Dub/Roots. W roku 2010 K-JAH rozpoczął trwającą do dziś prężną współpracę z muzykami z Polski oraz zagranicy produkując riddimy oraz remixy dla takich artystów jak: Habakuk, Junior Stress, Tallib, Damian SyjonFam, MadMajk, Bakshish, Calu, WersMan, Sharon Marley, Omar Perry i wielu innych.

 

 

Omar Perry – urodził się w Kingston na Jamajce w 1968 roku, artysta, muzyk, syn legendarnego producenta i autora tekstów Lee „Scratch” Perry’ego. Dorastał wśród znanych artystów świata Reggae, którzy skorzystali z geniuszu jego ojca podczas nagrań w studiu „Black Ark”: Max Romeo, Junior Murvin, Bob Marley & The Wailers. W swoim dorobku ma mnóstwo płyt oraz występów z największymi artystami muzyki Reggae. Obecnie jest w trakcie trasy HAIL JAH Release Shows 2023, w trakcie której razem z K-Jah Sound wystąpi m.in. w Bogatyni!

Patronat Honorowy nad wydarzeniem objął Burmistrz Miasta i Gminy Bogatynia.

Sponsorem koncertu jest PGE Górnictwo i Energetyka Konwencjonalna S.A.

organizator: Bogatyński Ośrodek Kultury, UMiG Bogatynia.

Loading

Reklama
Reklama