BOGATYNIA – PGE U11 GRANICA CUP

W sobotę (26.08) na Stadionie przy ulicy Białogórskiej odbył się międzynarodowy turniej piłki nożnej PGE U11 Granica CUP zorganizowany przez MKS Granica Bogatynia.

You are currently viewing BOGATYNIA – PGE U11 GRANICA CUP

Była to już druga edycja, którą ponownie Burmistrz Miasta i Gminy Bogatynia Wojciech Dobrołowicz objął honorowym patronatem.

W wydarzeniu wzięły udział drużyny z Polski, Czech oraz Niemiec. Zwycięzcą okazał się zespół Chrobrego Głogów, a zawodnicy PGE AP Granicy Bogatynia zajęli bardzo dobre czwarte miejsce. Po turnieju odbył się pokaz freestyle’u piłkarskiego Mistrza Świata w tej konkurencji, Pawła Skóry.

 

 

Burmistrz Miasta i Gminy Bogatynia Wojciech Dobrołowicz zagrał mecz z drużyną „Przyjaciele Samorządu”, przeciwko „Przyjaciołom Granicy”.
Po zakończonych turniejach piłkarskich odbył się piknik sportowy, na którym zawodnicy i mieszkańcy bawili się przy muzyce lokalnych DJ’ów. Dla dzieci zostały przygotowane animacje z Animatorka Gabarka oraz zabawy na dmuchańcach. Nie zabrakło znakomitego poczęstunku przygotowanego przez KGW z Markocic, a także pieczonego prosiaka, co niewątpliwie stało się już tradycją tego turnieju.

Źródło: Bogatynia.pl

Loading

Reklama
Reklama