BOGATYNIA – 12 medali dla Gromu

23 Oberlausitz Cup 2024 za nami. W dniu 20 kwietnia w Niemieckiej miejscowości Bautzen rozegrano międzynarodowe zawody w Taekwondo Olimpijskim. W turnieju udział wzięło około 262 zawodników z 27 klubów. Klubu Sportowy Grom Bogatynia reprezentowało 16 zawodników.

You are currently viewing BOGATYNIA – 12 medali dla Gromu

Nasi zawodnicy wywalczyli 12 medali, dzięki czemu Klub Grom uplasował się na wysokim 4 miejscu w klasyfikacji generalnej wszystkich klubów.

Pierwsze miejsca na podium zajęli: Balcer Dawid, Jankowska Lena, Krawczyk Kornelia, Rusiecki Maciej. Drugie miejsca wywalczyli: Balcer Adam, Darłak Anna, Glama Karol, Ignatowicz Gabriela. Na trzecim zaś stanęli: Balcer Gabriela, Chlebny Hubert, Koniuszewska Maja i Ksykiewicz Wiktor. Tuż za podium uplasowali się: Bąk Borys, Ciereszko Oliwier, Jasiński Antoni i Stuliński Kajetan.

Dla najmłodszych zawodników był to pierwszy start w życiu. Mimo towarzyszącym emocjom i obawom wszyscy dzielnie ukończyli swoje pierwsze sportowe zmagania.

Wszystkim gratulujemy i życzymy sukcesów podczas kolejnych startów w zawodach.

Źródło: Bogatynia.pl