BOGATYNIA – Długi weekend Mikołajkowy w BOK

Burmistrz Miasta i Gminy Bogatynia zaprasza na Długi weekend Mikołajkowy w Bogatyńskim Ośrodku Kultury. W programie kiermasz, animacje, warsztaty oraz seanse w Kinie KADR 3D!

You are currently viewing BOGATYNIA – Długi weekend Mikołajkowy w BOK

6-10 grudnia (godz. 15.00-19.00) – Kiermasz Świąteczny na dolnym holu BOK.

9-10 grudnia (godz. 16.00-19.00) – Animacje oraz warsztaty w sali tanecznej prowadzone m.in. przez bogatyńską Klanzę, Animatorkę Gabarkę oraz instruktorów BOK!

Seanse świąteczne dla dzieci:

9 grudnia (godz. 14.00) „Między nami żywiołami” (DUBBING,2D), czas trwania filmu: 102 min.

10 grudnia (godz. 14.00) „To nie wypanda” (DUBBING,2D) , czas trwania filmu: 100 min.

Na wszystkie wydarzenia – WSTĘP WOLNY!

 

 

Serdecznie zapraszamy osoby indywidualne, instytucje, organizacje oraz stowarzyszenia do udziału w Kiermaszu Świątecznym.
Każdy z Państwa tworzący rękodzieła artystyczne związane ze Świętami Bożego Narodzenia może wziąć udział w kiermaszu i wystawić na sprzedaż swoje produkty. Wystarczy wypełnić kartę zgłoszeniową i dostarczyć ją do 4 grudnia 2023 r. do Bogatyńskiego Ośrodka Kultury. Istnieje możliwość wysłania karty mailem na adres organizacja.imprez@bokbogatynia.pl.

Zapewniamy nieodpłatnie stanowisko (stół i dwa krzesła). Więcej informacji w piśmie przewodnim oraz karcie zgłoszeniowej którą mogą Państwo pobrać tutaj:
Organizatorzy: Bogatyński Ośrodek Kultury, Urząd Miasta i Gminy w Bogatyni, Bogatyński Ośrodek Pomocy Społecznej i Wsparcia Rodziny
Patronat Honorowy: Burmistrz Miasta i Gminy Bogatynia
Mecenas Kultury: PGE Górnictwo i Energetyka Konwencjonalna S.A. – https://pgegiek.pl/

Źródło: Boatynia.pl

Loading

Reklama
Reklama