BOGATYNIA – Sobotnie atrakcje dla najmłodszych

W sobotę (29.06), radośnie Dzień Dziecka obchodzili najmłodsi mieszkańcy Kopaczowa, Opolna Zdroju i Posady.

You are currently viewing BOGATYNIA – Sobotnie atrakcje dla najmłodszych

Sołtys, Rada Sołecka Kopaczowa i OSP Kopaczów zaprosili dzieci do Wioski Czarów i Magii w Spytkowie. Rodzinny wyjazd obfitował w różnorodne atrakcje. Zjazdy na torze tubingowym, tyrolka, dmuchaniec i oblegane mini zoo to był strzał w 10! Upał nie był przeszkodą, bo zaplanowano też czas na ochłodę w wodzie. Po zabawie dzieci ze smakiem zjadły przygotowany poczęstunek.

Również tego dnia, rodzinny piknik zorganizowali: LKS Jaśnica Opolno Zdrój, Koło Gospodyń Wiejskich „Opolniane Babki” oraz Sołtys wraz z Radą Sołecką. Z pomocą, dla ochłody, pospieszyli też strażacy z OSP Porajów. Tradycyjnie, na boisku, dla dzieci przygotowano zawody sportowe, dmuchańce, bańki, gry i konkursy, a także pyszny poczęstunek i dyskotekę, którą prowadził DJ „Szymciomix” z DPS Jędrek.

 

 

Ogromną radość sprawiła maluchom niespodzianka, utrzymywana przez organizatorów w tajemnicy do ostatniej chwili – konne przejażdżki, które zapewnili partnerzy pikniku, właściciele stadniny w Chrastavie.

Dmuchańców, gier i zabaw z animatorami, baniek, kolorowych warkoczyków oraz pysznych przekąsek nie brakowało też w sołectwie Posada. Organizatorzy – Rada Sołecka wraz z Sołtysem i Koło Gospodyń Wiejskich zapewnili dzieciom kilkugodzinną zabawę na boisku i w świetlicy wiejskiej.

Wszystkim dzieciom burmistrz Wojciech Dobrołowicz złożył najlepsze życzenia i przekazał upominki.

Źródło: Bogatynia.pl

Loading

Dodaj komentarz

Reklama
Reklama