Akcja charytatywna Motyle już w ten piątek!

Łapiemy motylową energię i pomagamy! Koncert finałowy Akcji Charytatywnej „Motyle”, wieńczący całoroczne zbiórki już w najbliższy piątek, 19 maja w Miejskim Domu Kultury w Zgorzelcu.

You are currently viewing Akcja charytatywna Motyle już w ten piątek!
Adobe Photoshop PDF

Tegoroczny finał Akcji Charytatywnej „Motyle” to koncerty uczniów i absolwentów zgorzeleckich i bogatyńskich szkół, kawiarenka z poczęstunkiem prosto z serca oraz aukcje gadżetów, tj. piłka z autografem Polskiej Gwiazdy Piłki Koszykowej – Eweliny Kobryn i multum voucherów od sponsorów. Spośród przekazanych voucherów wylicytować będzie można, m.in.: zaproszenia na pyszne burgery lub greckie przysmaki, karty na siłownię i fitness czy plac zabaw i wiele, wiele innych.

Cały koncert podzielony będzie na V bloków – w każdym z nich artystyczna uczta i aukcje voucherów. Usłyszymy znane przeboje muzyki rozrywkowej, zobaczymy występ cheerleaderek, na scenie zawitają wykonawcy w każdym wieku – grupy, duety, soliści… łącznie 87 artystów!

  • XI finał Akcji Charytatywnej „Motyle”
  • 19 maja 2023, w godzinach: 17:00 – 20:00
  • Miejski Dom Kultury w Zgorzelcu, ul. Parkowa 1

Zachęcamy do wspierania inicjatywy oraz do udziału w finale i licytowaniu na rzecz małych pacjentów walczących z wielkim wrogiem.

Przypominamy, że cały czas można dokonywać wpłat bezpośrednio na konto fundacji: BANK MILLENIUM 97 1160 2202 0000 0000 9394 2103 wraz z dopiskiem: „Motyle 2023”.

Zgorzeleckie „Motyle”, nieobojętne na los dotkniętych chorobą nowotworową dzieci, od lat prężnie działają gromadząc środki na ich leczenie. W latach 2010- 2022 zdążyły zebrać i przekazać chorym na nowotwory dzieciom z wrocławskiej kliniki Przylądek Nadziei blisko 98 tys. złotych i 900€. Zbiórki przez nich organizowane systematycznie wspierają podopiecznych Fundacji „Na Ratunek Dzieciom z Chorobą Nowotworową” we Wrocławiu, wśród których są też mali wojownicy z naszego regionu.

Wydarzenie objęte patronatem honorowym Burmistrza Miasta Zgorzelec oraz Starosty Powiatu Zgorzeleckiego.

Organizatorzy: Szkoła Podstawowa nr 5 im. Marii Skłodowskiej-Curie, Zespół Szkół Zawodowych i Licealnych w Zgorzelcu oraz wolontariusze, szkoły i organizacje współpracujące.

Źródło: UM Zgorzelec

Loading

Reklama
Reklama