Zgorzeleckie Amazonki proszą o wsparcie

Jak co roku Stowarzyszenia Amazonek i osób z chorobą nowotworową  oferuje BEZPŁATNĄ pomoc w wypełnianiu deklaracji podatkowej PIT. 

You are currently viewing Zgorzeleckie Amazonki proszą o wsparcie

Pomoc otrzyma każdy kto się zgłosi z wyjątkiem osób, które  potrzebują rozliczyć pracę za granicą.

Amazonki zachęcają też do przekazywania na rzecz ich stowarzyszenia 1,5% podatku. To dobra forma wsparcia, która nic nie kosztuje darczyńcy, ale za to może bardzo pomóc obdarowanym.

Amazonki, które zbierają na kapitalny remont budynku, gdzie stowarzyszenie chciałoby mieć swoją siedzibę, będą bardzo wdzięczne za pamięć o nich przy odpisywaniu 1,5%! Warto pamiętać, że z powodu zmian podatkowych, wielu z dotychczasowych darczyńców nie będzie mogło dokonać, żadnych odpisów.

Stowarzyszenie znajdziecie w Szkole im. Emilii  Plater przy ul. Francuskiej 6  w poniedziałki od godz. 17.00 w gab. 12 a w każdy inny dzień w godzinach 8.00-17.00 pod numerem telefonu 793-662-301 lub 509-560-789. Zainteresowanych udziałem w spotkaniach amazonek chorych lub zmagających się z chorobą bliskich zapraszają w środy w godz.17.00 –  19.30, na dyżur wolontariuszy w szpitalu obok Oddziału Onkologicznego.

Więcej na stronie: www.amazonki.zgorzelec.pl lub na fb: Stowarzyszenie Amazonek i osób z chorobą nowotworową w Zgorzelcu

Jeśli chcesz pomóc, składając PIT w rubryce KRS wpisz 0000381228, a jako cel szczegółowy dopisz: AMAZONKI Zgorzelec.

Loading

Reklama
Reklama