ZAWIDÓW – Niedziela, pełna świątecznej magii i radości!

W minioną niedzielę (3.12.) zawidowski rynek zamienił się w magiczną fabrykę świętego Mikołaja, co z pewnością przyniosło wiele uśmiechów i radości mieszkańcom i wszystkim odwiedzającym nasze miasto. Fotografowanie się z Mikołajem oraz otrzymywanie słodkich upominków to zawsze emocjonujące przeżycie, zwłaszcza dla najmłodszych.

You are currently viewing ZAWIDÓW – Niedziela, pełna świątecznej magii i radości!

Niedzielne spotkanie rozpoczęło się od przywitania naszego sympatycznego gościa z Północy, który punktualnie o godzinie 14.00 w asyście zawidowskich strażaków pojawił się w zawidowskim rynku🚒 Następnie Mikołaj wspólnie z burmistrzem miasta i tłumnie zgromadzonymi dziećmi zatańczyli magiczny i świąteczny taniec wokół choinki, po czym rozpoczęło się wspólne odliczanie i uroczyste odpalenie miejskiej choinki, które od tego roku będzie już naszą tradycją.

Obecność elfów, śnieżynek a nawet Grincha dodatkowo wzbogaciła atmosferę świąteczną. To świetny sposób na wprowadzenie ludzi w magiczny nastrój Bożego Narodzenia. Nawet Grinch, znany z prób kradzieży świąt, był w bajecznym nastroju, co zapewne zaskoczyło i rozbawiło uczestników wydarzenia.

 

 

Dodanie do atmosfery aromatów świątecznych, takich jak słodka czekolada, pierniki i ciasteczka, z pewnością sprawiło, że niedzielne spotkanie z Mikołajem było jeszcze bardziej magiczne.

Dodanie tych aromatów do wydarzenia sprawiło, że uczestnicy mogli w pełni zanurzyć się w atmosferze świątecznej radości. Zapewne zapachy te dodatkowo podkreśliły wyjątkowy charakter niedzielnego spotkania z Mikołajem.

Dziękujemy Miejskiej Komisji Rozwiązywania Problemów Alkoholowych za wsparcie finansowe, dzięki któremu nasze wydarzenie było bardzo atrakcyjne dla naszych najmłodszych mieszkańców.

Dziękujemy OSP KSRG Zawidów za podwózkę dla Mikusia.
Dziękujemy wszystkim, którzy przybyli na zawidowski rynek i uczestniczyli w tak uroczej i pełnej magii niedzieli!.

Źródło:

Ośrodek Kultury w Zawidowie

Loading

Reklama
Reklama