Zapraszamy na próbny test sprawności fizycznej dla kandydatów do służby w policji

Nie wiesz czy sobie poradzisz? Przyjdź 16 sierpnia o godzinie 16:00 do Zespołu Szkół Ponadpodstawowych w Zgorzelcu przy ul. Francuskiej 6 i spróbuj swoich sił. Policyjni instruktorzy ze zgorzeleckiej komendy zaprezentują poprawność pokonywania poszczególnych przeszkód oraz skorygują ewentualne błędy, tym którzy podejmą wyzwanie.

You are currently viewing Zapraszamy na próbny test sprawności fizycznej dla kandydatów do służby w policji

Jednym z etapów rekrutacji do Policji jest test sprawności fizycznej. Test ten polega na pokonaniu toru przeszkód w określonym czasie. Wyniki zostają przeliczone w systemie punktowym. Instruktorzy ze zgorzeleckiej komendy organizują spotkanie podczas którego zademonstrują poprawność wykonywania ćwiczeń na torze oraz udzielą praktycznych porad i wskazówek. Przyjdź i sprawdź się. Aby zaliczyć test pozytywnie cały tor przeszkód należy pokonać w czasie nieprzekraczającym 1.41,0

 

 

Zajęcia dzięki uprzejmości Dyrektora szkoły odbędą się 16 sierpnia o godzinie 16:00 w Zespole Szkół Ponadpodstawowych w Zgorzelcu przy ul. Francuskiej 6.

Wszystkich zainteresowanych serdecznie zapraszamy.

Przypominamy, że rekrutacja do służby w Policji odbywa się w sposób ciągły. Dokument można składać od poniedziałku do piątku w godzinach od 7:30 do 15:30 w siedzibie zgorzeleckiej komendy. Masz jakieś pytania zadzwoń pod numer 47 87 322 14 lub 47 87 323 06.

kom. Agnieszka Goguł
Oficer Prasowy Komendanta Powiatowego Policji w Zgorzelcu

Loading

Reklama
Reklama