Zapraszamy na debatę społeczną „Porozmawiajmy o bezpieczeństwie – możesz mieć na nie wpływ”

Zapraszamy do udziału w społecznej debacie ewaluacyjnej organizowanej przez funkcjonariuszy z Komendy Powiatowej Policji w Zgorzelcu, która odbędzie się w czwartek 19 października br. o godzinie 11:00 w Miejskim Domu Kultury w Zgorzelcu.

You are currently viewing Zapraszamy na debatę społeczną „Porozmawiajmy o bezpieczeństwie – możesz mieć na nie wpływ”

Debata jest kontynuacją cyklu spotkań pod hasłem „Bezpieczne ogrody – Porozmawiajmy o bezpieczeństwie – możesz mieć na nie wpływ”, realizowanego przez policjantów ze zgorzeleckiej komendy. Debaty pozwalają z jednej strony diagnozować aktualne zagrożenia bezpieczeństwa, natomiast z drugiej – umożliwiają określenie i zaplanowanie sposobów rozwiązania zdiagnozowanych problemów zgodnie z oczekiwaniami społecznymi oraz zasobami i możliwościami podmiotów odpowiedzialnych za utrzymanie szeroko rozumianego bezpieczeństwa.

 

 

Zapraszamy do udziału w społecznej debacie ewaluacyjnej organizowanej przez funkcjonariuszy Komendy Powiatowej Policji w Zgorzelcu, która odbędzie się w czwartek 19 października br. o godzinie 11:00 w Miejskim Domu Kultury w Zgorzelcu.

Na spotkanie zaproszeni zostali przedstawicielce: Starostwa Powiatowego, Urzędu Miasta, Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej, Prezesi Ogrodów Działkowych oraz przedstawiciel schroniska dla osób bezdomnych.

kom. Agnieszka Goguł
Oficer Prasowy Komendanta Powiatowego Policji w Zgorzelcu

Loading

Reklama
Reklama